فیلم و موزیک

انتشار تصویر و اطلاعات جدید از بازی بعدی سازنده Stardew Valley

توسعه دهنده Stardew Valley به تازگی جزئیات و تصاویر جدیدی از Haunted Chocolatier، آخرین پروژه خود را به اشتراک گذاشته است.

به تازگی اریک بارون، سازنده و سازنده Stardew Valley جزئیات و تصاویر جدیدی از بازی بعدی خود به نام Haunted Chocolatier در حساب توییتر خود منتشر کرده است که مورد استقبال فالوورهایش قرار گرفته است. در حالی که بارون در تلاش است تا توسعه به‌روزرسانی بزرگ 1.5 Stardew Valley را برای پلتفرم تلفن همراه به پایان برساند، به نظر می‌رسد که او نیز توسعه پروژه بعدی خود را دنبال می‌کند. بارون در حساب توییتر خود علاوه بر انتشار تصویر جدیدی از محیط Haunted Chocolatier بازی، به سوالات برخی از فالوورهای خود نیز پاسخ داد.

خالق Stardew Valley در ادامه توضیح داد: “بازی بسیار خوب در حال پیشرفت است، اما ساخت آن زمان زیادی می برد و من این پروژه را به طور کامل از ابتدا می سازم.” اگرچه بارون گفت که برخی از داده های Stardew Valley دوباره مورد استفاده قرار خواهند گرفت. در صورت نیاز، تیم قصد دارد Haunted Chocolatier را در یک فرآیند طولانی توسعه بسازد، و به نظر می رسد که هنوز در میانه آن هستند. بنابراین بازیکنان برای دریافت اطلاعات جدید از این بازی باید زمان بیشتری را منتظر بمانند.

فروشگاه شکلات در Haunted Chocolatier

علاوه بر این، اریک بارون درباره ارتباط این بازی جدید به Stardew Valley گفت: این یک بازی جداگانه با هویت مستقل خواهد بود و نسخه دوم Stardew Valley نیست. با این حال، ممکن است برخی از روایت های مشترک بین آنها وجود داشته باشد. من دقیقاً تعیین نکرده‌ام که این دو بازی چقدر به هم مرتبط خواهند بود.»

طبق اطلاعاتی که قبلا منتشر شده بود، Haunted Chocolatier یک بازی شبیه سازی داستانی است که در آن بازیکنان باید یک مغازه شکلات فروشی را مدیریت کنند. برای موفقیت در این حرفه، بازیکنان باید مواد اولیه مختلفی را به دست آورند و انواع شکلات تولید کنند. به این ترتیب روایت های مختلف به همراه پازل ها و دشمنان مختلف در مسیر بازیکنان قرار می گیرد. بازی Haunted Chocolatier اولین بار در اکتبر 2021 معرفی شد، اما هنوز تاریخ انتشار مشخصی وجود ندارد. به گفته کارگردان این بازی، طرفداران برای کسب اطلاعات بیشتر باید صبور باشند.

در نهایت می توانید نظر خود را در مورد این خبر با تیم آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا