فیلم و موزیک

انتشار اخبار جدید از سوی سازندگان Warcraft 3: Reforged در آینده نزدیک

به گفته رئیس استودیو بلیزارد، ماه آینده شاهد انتشار اخبار جدیدی از تیم سازنده بازی Warcraft 3: Reforged خواهیم بود.

بازی Warcraft 3: Reforged در سال 2020 برای کاربران عرضه شد.این اثر در واقع نسخه ریمستر شده سومین بازی از سری بازی های Warcraft بود که با وجود انتشار آپدیت های متعدد، با مشکلات فاجعه بار زیادی مواجه شد. مصرف کنندگان و منتقدان به شدت از بازی ناراضی بودند و کیفیت محصول نهایی را زیر سوال بردند.

تیم سازنده در ماه می ۲۰۲۰ اعلام کرد که برنامه‌ها و استراتژی‌های زیادی برای انتشار به‌روزرسانی‌های مختلف برای بهبود کیفیت بازی وجود دارد، اما این امر هرگز محقق نشد. حتی رسانه ها در ژانویه 2021 ادعا کردند که سازنده Warcraft 3: Reforged ممکن است توسط بلیزارد اخراج شده باشد.

Warcraft 3: Reforged

با توجه به همه موارد فوق، به نظر می رسد بلیزارد از قبل برنامه هایی برای این ریمستر دارد. چند روز پیش در شبکه اجتماعی شخصی توییتر از مایک ایبارا، رئیس استودیو بلیزارد در مورد تیم سازنده بازی Warcraft 3: Reforged پرسید. او پاسخ داد: «به زودی (در ماه ژوئن) با شما صحبت می کنیم.

شاید در یکی از کنفرانس های ژوئن شاهد اخبار بازی باشیم. همچنین این امکان وجود دارد که Warcraft III: Reforged با تغییراتی به بازی بپیوندد و ویژگی های گسترده ای را که طرفداران درخواست می کنند برای افزایش مخاطبان خود اضافه کند.

نمایشگاه Xbox و Bethesda در روز یکشنبه 12 ژوئن برگزار خواهد شد. با این حال، مایکروسافت هنوز در مورد آثار حاضر در این رویداد اظهار نظری نکرده است و مشخص نیست که کدام بازی ها در این نمایشگاه ارائه خواهند شد. پیش از آن، در 10 ژوئن، شاهد برگزاری Summer Game Fest 2022 با اجرا بودیم جف کلی خواهیم بود. نطر شما چی هست؟ نظرات خود را با آراد نیوز به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا