فیلم و موزیک

انتخاب Horizon Forbidden West به‌‌عنوان بهترین بازی سال در Develop: Brighton

Horizon Forbidden West اولین جایزه مهم خود در سال 2022 را با برنده شدن بازی سال در Develop: Brighton به دست آورد.

به تازگی، در جدیدترین اخبار بازی، Horizon Forbidden West، جدیدترین بازی گوریلا گیمز، اولین جایزه مهم خود در سال 2022 را به دست آورد و جایزه «بهترین بازی سال» را در رویداد Develop: Brighton به دست آورد.

رویداد مذکور که توسط تعداد زیادی از بازی‌سازان برگزار می‌شود، برخلاف سایر رویدادهای مرسوم برای انتخاب بهترین بازی‌های سال، انتخاب بهترین اثر سال را به دسامبر (آخرین ماه سال) موکول نمی‌کند. . در این رویداد بازی های متعددی در بخش های مختلف برای شرکت در مسابقه بهترین بازی سال و بهترین بخش های دیگر نامزد شدند و در نهایت با رای سازندگان بازی که برگزارکننده این رویداد بودند، Horizon Forbidden West برنده جایزه شد. برای بهترین بازی سال

الوی با سلاح در دست در بازی Horizon Forbidden West (Horizon Forbidden West)

قسمت دوم ماجراهای الوی در سری Horizon نیز توانست عنوان بهترین طراحی بصری را از آن خود کند. Ratchet & Clank: Rift Apart، یکی دیگر از انحصاری های پلی استیشن برنده جوایز، نیز برنده بهترین دستاورد فنی شد. در ادامه با برندگان در بخش‌های دیگر این مراسم آشنا می‌شویم:

  • Life is Strange: True Colors Game – بهترین داستان سرایی
  • بازی Marvel Guardians of the Galaxy – بهترین صدا
  • بازی Deathloop – بهترین IP جدید (اصل)
  • جعبه گشایی بازی – بهترین طراحی بازی (بهترین طراحی بازی)

آراد نیوز در بررسی بازی Horizon Forbidden West امتیاز 9 را کسب کرده است. در خلاصه بررسی آراد نیوز می خوانیم:

«Horizon Forbidden West یک بازی پر از لحظاتی است که بازیکن برای تجربه کامل آنها نمی خواهد از دست بدهد. دقایق متشکل از دیالوگ های مناسب، شخصیت های با هویت، داستان های متفاوت اما مرتبط، نبردهای جذاب، مراحل فرعی عالی، فعالیت های جذاب، محیط های متنوع، موسیقی صدا و جلوه های بصری بسیار خوب که به درستی ترکیب شده اند. وجود برخی عناصر ناخوشایند و کلی از بازی‌های جهان باز سال‌های اخیر در این اثر و مشکلات کوچک مربوط به تنظیم کلی ریتم، باعث شد که ساخته جدید تیم گوریل خالی از ایراد نباشد. اما در نهایت، این استودیوی بازی‌سازی هلندی آن‌قدر دنباله را در مقایسه با بازی اصلی بهبود داد که اکنون می‌توانیم حداقل یک فرصت به Horizon Forbidden West حتی به افرادی که نمی‌توانند با Horizon Zero Dawn ارتباط برقرار کنند، توصیه کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا