تکنولوژی

انتخابات انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی 22 اردیبهشت انجام می‌شود

انتخابات انجمن کسب و کار اینترنتی در دومین دوره مجمع عادی این انجمن در تاریخ 22 اردیبهشت ماه برگزار می شود. انتظار بیشتری داشته باشید.

انجمن کسب و کار اینترنتی تاریخ انتخابات خود را در سایت رسمی خود اعلام کرد. انجمن کسب و کار اینترنتی با ایجاد فضایی مناسب سعی کرده است راه را برای کسب و کارهای مجازی و فعالان اکوسیستم هموار کند. به گزارش سایت رسمی انجمن، آنها در تلاش هستند تا فرصت های رشد را برای استارت آپ ها یا استارت آپ ها فراهم کنند. انجمن کسب و کار اینترنتی حمایت از استارت آپ ها را راهی برای توسعه اقتصاد کشور و ایجاد شغل برای آینده می داند.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

انتخابات انجمن کسب و کار اینترنتی

انجمن روابط عمومی انجمن کسب و کار اینترنتی رسما اعلام کرد که انتخابات خود را در 22 اردیبهشت برگزار می کند. متن سایت رسمی انجمن در خصوص دعوت به انتخابات به شرح زیر است:

به گزارش روابط عمومی، انجمن صنفی کارفرمایان فروشگاه اینترنتی تهران از کلیه اعضای انجمن دعوت به عمل می آورد تا در دومین جلسه عادی خود در 10 روز پنجشنبه 22 فوریه 1401 بازدید از سالن های کنفرانس مدیریت صنعتی عضویت با گواهی عضویت و کارت عضویت ملی (طبق نام مندرج در عضویت) امکان پذیر است.

انتخابات انجمن کسب و کار اینترنتی

دستور جلسه دوم:

1- ارائه گزارش کار هیئت مدیره، صندوقدار، بازرس.
2- انجام انتخابات هیأت مدیره و بازرسان

اعضای انجمن کسب و کار اینترنتی برای شنیدن گزارش عملکرد و شرکت در انتخابات می توانند با آدرس زیر تماس حاصل فرمایند.

نشانی:

والفجر، خیابان شیخ بهایی جنوبی، والفجر، خیابان ایران شناسی، خیابان نهم، سالن همایش های مدیریت صنعتی، شماره 6

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد انتخابات انجمن کسب و کار اینترنتی چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات با سایت خبری آراددر میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا