فیلم و موزیک

امکان ثبت‌نام در سامانه ملی مودیان مالیاتی فراهم شد + لینک ثبت نام

سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: امکان عضویت مودیان در نظام ملی مالیات دهندگان در اجرای قانون پایانه های تجاری و نظام مالیاتی ارائه شده است.

یکی از اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس، مزایای ایجاد سامانه برای مودیان را برشمرد. اخبار را ادامه دهید ثبت نام مودیان با مجله خبری آرادهمراه باشید.

نظام ملی مالیات دهندگان

سیستم مالیات دهندگان

نظام ملی مالیات دهندگان
ورود به سامانه ملی مالیات دهندگان، سامانه مالیات دهندگان، ثبت نام مالیات دهندگان

دارم میام داخل مالیات دهندگان ملی

سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: همزمان با روز هوشمند در هفته فرهنگ مالیاتی، در اجرای «قانون پایانه‌های مغازه‌ها و سامانه مودیان»، امکان عضویت مودیان در «سامانه مودیان کشور» فراهم می‌شود. “.

برای عضویت در این سامانه و ایجاد پوشه ویژه به نام خود با مراجعه به درگاه خدمات الکترونیکی ملی سازمان امور مالیاتی کشور به نشانی my.tax.gov.ir و انتخاب گزینه «عضویت در سامانه مودیان و ایجاد پوشه» ، نمایه کاربری ورود به سیستم برای دریافت کتاب کار از طریق پیامک.

در حال حاضر عضویت در «سامانه مودیان کشور» برای مودیان علاقه‌مند اختیاری است و طی ماه‌های آینده بر اساس دعوت‌نامه‌های اعلام شده از سوی سازمان امور مالیاتی کشور، مودیان واجد شرایط ملزم به عضویت در این سامانه خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله نظام ملی مالیات دهندگان ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا