فیلم و موزیک

افشین پیروانی در بیمارستان بستری شد ؛‌ آخرین وضعیت سلامتی مدیر پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس وی پس از بازی دوستانه روز گذشته پرسپولیس و پیکان راهی بیمارستان شد و مورد استقبال پزشکان قرار گرفت.

افشین پیرانی سرمربی پرسپولیس شب گذشته در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد. اخبار را ادامه دهید افشین پیرانی در بیمارستان با مجله خبری آرادهمراه باشید.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس

بستری شدن افشین پیرانی در بیمارستان

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس
افشین پیرانی در بیمارستان بستری است افشین پیرانی در بیمارستان بستری است افشین پیرانی در بیمارستان بستری است

افشین پیرانی در بیمارستان بستری است

گفته می شود پیروانی پس از پایان بازی به دلیل فشار کاری سنگین در روزهای اخیر و در حالی که در حاشیه دیدار پرسپولیس و پیکان حال خوبی نداشت به بیمارستان رفته است. به گفته نزدیکان سرمربی تیم پرسپولیس، افشین پیرانی برای درمان کامل نیاز به چند روز بستری شدن در بیمارستان دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس
افشین پیرانی در بیمارستان بستری است افشین پیرانی در بیمارستان بستری است افشین پیرانی در بیمارستان بستری است

دکتر هچیت پزشک پرسپولیس درباره آخرین وضعیت افشین پیروانی گفت: به دلیل لخته شدن خون در رگ های پای چپ وی با تشخیص پزشک نیاز به بستری شدن و مراقبت در بخش مراقبت های ویژه برای چندین دوره دارد. روزهایی که در این مدت از ملاقات با وی منع می شود.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا