فیلم و موزیک

افشای شماری از بازی‌ های PS1 و PSP سرویس PS Plus Premium

دو تا از بازی های کلاسیک برای کنسول های پلی استیشن 1 و پی اس پی که قطعاً نسخه پریمیوم این سرویس در آینده خواهد بود PS Plus اضافه شد که در وب سایت Reddit فاش شد.

سونی در تابستان امسال برخی از بازی های کلاسیک کنسول پلی استیشن را به سطح خدمات PS Plus خواهد آورد او اضافه می کند. اما به نظر می رسد که تعدادی از بازی ها PS1 و PSP سرویس PlayStation Plus Premium قبل از شروع رسمی آن باید مشخص شود.

این خبر را تعدادی از کاربران وبسایت ردیت اعلام کردند که اطلاعات خود را از طریق فروشگاه رسمی پلی استیشن دریافت کردند. در همین حال نام بازی های Tekken 2 و Ridge Racer 2 از PS1 و PSP قابل مشاهده است. البته با توجه به اینکه حدود 340 بازی کلاسیک (نسل 5 تا 7) و حدود 400 بازی از نسل 8 و 9 برای سرویس وجود دارد. PS Plus Premium در صورت موجود بودن، آنها تنها بخش بسیار کوچکی از لیست کامل بازی ها خواهند بود.

پوستر فعلی 2

اگر این بازی ها نمایانگر آثاری هستند که سونی برای لیست خدمات کلاسیک خود در نظر گرفته است، می توان امیدوار بود که آثار منحصر به فردی مانند Metal Gear Solid، Tomb Raider و Resident Evil در آینده به علاقه مندان ارائه شود.

سرویس PS Plus Premium علاوه بر بازی ها پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5، شامل بازی های قدیمی تر روی پلی استیشن 1، پلی استیشن 2 و پلی استیشن 3 (به صورت جریانی) و کنسول دستی PSP آن نیز خواهد بود. پلی استیشن پلاس جدید از ژوئن در کشورهای آسیایی و از اوایل تیرماه در کشورهای اروپایی شروع به کار خواهد کرد.

در نهایت، نظرات خود را با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا