فیلم و موزیک

افشای خیانت همسر فرانچسکو توتی ؛‌ از گوشی همسرش فهمید خیانت کرده

افشای خیانت همسر فرانچسکو توتی او در فضای مجازی مورد توجه بسیاری از طرفدارانش قرار گرفت. در ادامه این خبر با مجله خبری آرادهمراه باشید.

فرانچسکو توتی سکوت خود را شکست و در مصاحبه ای طولانی با آلدو کازولو در کوریره دلا سرا، پس از پایان ازدواجش با ایلاری بلاسی، حقیقت را در مورد او می گوید.

افشای خیانت همسر فرانچسکو توتی

  • خیانت به همسر توتی
رابطه نامشروع همسر توتی
رابطه نامشروع همسر توتی

صحبت کاپیتان سابق رم درباره پایان ازدواجش با ایلاری بلاسی: خیانت او را با موبایلش کشف کردم. کاپیتان سابق رم هر گونه تخلف را رد می کند و مدعی است که او اولین کسی نیست که در این ازدواج خیانت می کند.

او می گوید:

من چیزهای مزخرفی شنیدم، اما یکی از آنها بدترین بود. اینکه تنها مقصر جدایی من بودم. که این ازدواج به خاطر خیانت من تمام می شود. من اولین کسی نبودم که تقلب کردم

تابستان سال گذشته شایعات شروع شد: ایلاری یک نفر دیگر یا بهتر است بگوییم بیش از یک نفر دارد. فکر می کردم غیرممکن است، اما پیام های او را پیدا کردم.

وقتی از افراد مختلفی که به آنها اعتماد دارم اخطار دریافت کردم مشکوک شدم. به تلفن همراهش نگاه کردم و دیدم شخص سومی بین ایلاری و دیگری واسطه است.

او اضافه کرد:

تازه فهمیدم که ایلاری آدم کاملاً متفاوتی با من است که متعلق به دنیایی دور از دنیای من است و این یک شوک بود.

نه فقط به این دلیل که ایلاری شخص دیگری داشت. چون به چنین مردی علاقه داشت. پیام ها چه می گفتند؟ چیزی مانند: بیایید در هتل ملاقات کنیم. نه، فرانچسکو بیشتر به من اهمیت می دهد. عدم تقابل

توتی به محض اینکه متوجه خیانت ادعایی شد، بلافاصله با همسرش مقابله نکرد و ترجیح داد مدتی صبر کند. او می گوید:

همه چیز را برای خودم نگه داشتم. به کسی نگفتم، حتی به ویتو اسکالا، دوستم که از یازده سالگی در کنارم بوده است.

من اهل چشم پوشی نیستم، اما تصمیم گرفتم فعلاً آن را نادیده بگیرم. سعی کردم خانواده را متلاشی نکنم، مثل یک سگ رنج کشیدم.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله افشای خیانت همسر فرانچسکو توتی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا