فیلم و موزیک

افشاگری: امیرحسین خادمی کیست و ماجرای تجاوز به او چیست؟

اعتراضات در فضای مجازی منتشر شده است که امیرحسین خادمی فراموش نکن اما امیرحسین خادمی کیست؟ و داستان تجاوز جنسی این برای او چیست؟

علاوه بر اخبار و اعتراض به ماجرا درگذشت مهسا امینیدر فضای مجازی اعتراضاتی مبنی بر اینکه امیرحسین خادمی را فراموش نکنید منتشر شده است. اما امیرحسین خادمی کیست؟ چه کسی به او تجاوز کرد؟

امیرحسین خادمی کیست؟

افشاگری: امیرحسین خادمی کیست و ماجرای تجاوز او چیست؟
امیرحسین خادمی کیست؟

خواهر امیرحسین خادمی گفت:

روز بعد از تجاوز به امیرحسین، امیرحسین به دادستان رفت و از کارفرما و دو دوست دیگر کارفرما که به او تجاوز کرده بودند شکایت کرد، اما دادستان گفت باید شاهد بیاوری و امیرحسین به پیگیری ادامه می دهد. تا چند روز بعد که جسدش پیدا شد به نتیجه نرسید و در پشت مسکن مهر حاجی آباد پیدا شد.

بیوگرافی امیرحسین خادمی

امیرحسین خادمی نوجوان زرین دشتی است که پس از شکایت از تجاوز به عنف که برایش اتفاق افتاده بود، جسدش در بیابان های استان فارس پیدا شد.

امیرحسین شانزده ساله ده سال پیش پدرش را از دست داد و از آنجایی که مادرش سرطان داشت و او تنها یک خواهر داشت، تنها نان آور خانواده بود. اما کاربران به سکوت و عدم پیگیری خبرنگاران اعتراض کردند و گفتند:

چرا وارد ماجرای امیرحسین نمی شوی و ساکت نمی شوی؟ آیا این موضوع برای شما پر جنب و جوش نیست؟

ماجرای تجاوز جنسی به امیرحسین خادمی

امیرحسین پسر 16 ساله سرپرست خانواده مورد تجاوز کارفرما و دو تن از دوستانش قرار گرفت و چند روز بعد جسدش به طرز مشکوکی پیدا شد. سکوت جامعه رسانه ای و فعالان این حوزه برای کاربران مجازی قابل درک نیست.

پرداختن به قتل امیرحسین خادمی و مرگ مهسا (زینا) امینی به یکی از پرطرفدارترین درخواست‌های مردم در توییتر تبدیل شده است.

ترور امیرحسین خادمی

چند روز پس از شکایت امیرحسین خادمی به تجاوز جنسی، جسد وی در پشت مسکن مهر در حاجی آباد پیدا شد. اما تاکنون خبری از علت قتل یا افشای هویت قاتلان امیرحسین خادمی منتشر نشده.

فرمانده انتظامی شهرستان زرین دشت پس از برگزاری جلسات اعتراضی گفت:

من قول می دهم تمام تلاش خود را برای رسیدگی به این پرونده انجام دهیم.

به گزارش سینا کلندری (خبرنگار)؛ از نزدیکان امیرحسین خادمی مطلع شدم که این نوجوان زارین دستی اهل فارس به خانواده اش گفته است که مورد تجاوز 3 نفر از جمله صاحب کارش قرار گرفته و از او فیلم گرفته اند و گفته اند اگر به کسی بگویید ما به شما تجاوز کردیم پخش می کنیم. ویدیوی تو. .

پس از اطلاع خانواده، شکایت کرد، اما در پایان روز یکشنبه 29 شهریور 1401 جسد وی در بیابان های شهرستان حاجی آباد شهرستان زرین دشت پیدا شد.

دستگیری سه مظنون در پرونده آزار جنسی و قتل زرین دشتی

پس از کشف جسد امیرحسین تعدادی از شهروندان زرینداش مقابل ساختمان دادگستری تجمع کردند و خواستار رسیدگی مقامات قضایی به این مشکل شدند. سیدکاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس گفت:

پرونده متهمان این حادثه به صورت ویژه و فوق العاده در حال رسیدگی است.

انصاری، رئیس دادگستری زارین، نیر دشت گفت:

متهمان حمله به زرین دشتی در بازداشت هستند.

وی تاکید کرد: این پرونده در محاکم کیفری استان در حال رسیدگی است و به دلیل فوت مقتول با حساسیت ویژه قضایی در حال رصد است. همچنین ادعای خانواده متوفی مبنی بر آدم ربایی و قتل نیز با تشکیل پرونده قضایی در دستور کار مقام قضایی قرار دارد.

ویدئویی از تظاهرات مردم در مراسم تشییع پیکر امیرحسین خادمی را مشاهده کنید:

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی صرفاً برای مقاصد اطلاع رسانی ارسال می شود و نظرات بیان شده در آن لزوماً منعکس کننده نظر مجله خبری آرادرسانه نیست. دوستان عزیز می توانید نظر خود را در مورد اینکه امیرحسین خادمی کیست در قسمت نظرات انتهای همین مطلب به اشتراک بگذارید.

اخبار مرتبط:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا