فیلم و موزیک

افزایش ۳۰ درصدی حقوق کارکنان کپکام

کپکام اخیراً از افزایش 30 درصدی حقوق کارکنان خود خبر داده و اعلام کرده است که پاداش هایی بر اساس عملکرد تجاری شرکت به کارمندان ارائه می شود.

طبق بیانیه‌ای که در مورد سرمایه‌گذاری‌های جدید در وب‌سایت کپکام منتشر شده، این شرکت قصد دارد میانگین حقوق خود را تا 30 درصد افزایش دهد تا استعداد و خلاقیت بازی‌سازان حفظ شود و بهره‌وری کلی افزایش یابد. علاوه بر این، Capcom یک سیستم پاداش جدید را معرفی کرده است که مزایای بسیاری را برای کارکنان در راستای عملکرد تجاری ارائه می دهد. به نظر می رسد کپکام به دنبال یک مدیر منابع انسانی جدید برای اجرای این برنامه ها است.

در بیانیه کپکام آمده است: “Capcom از فلسفه خود برای توسعه فرهنگ سرگرمی استفاده می کند که احساسات بازیکنان را برای مقابله با چالش های آینده، بهبود ارزش شرکت و ایجاد روابط ایمن با کارمندان و سهامداران برانگیزد.”

Virgil Demons را در Devil May Cry 5 نابود کنید

Capcom همچنین قصد دارد فرآیندهای نظارت بر عملکرد کارکنان را بهبود بخشد و برنامه های آموزشی خود را در آینده بهبود بخشد. Capcom اعلام کرده است که مدیر جدید منابع خود را در چهار زمینه سازماندهی می کند: تحقیق و توسعه، مدیریت سلامت و بهره وری، استراتژی فردی و منابع انسانی، تا بتوانیم در آینده به ایجاد عناوین عالی و با کیفیت AAA ادامه دهیم:

با این ساختار، Capcom قادر خواهد بود برای افزایش بهره وری، ایجاد محیط کاری برای کارکنان، بهبود فعالیت های آموزشی و استخدام توسعه دهندگان جدید تلاش کند.

    در بازی Monster Hunter Rise با هیولاها مبارزه کنید

در سال های اخیر، کپکام با انتشار بازی های موفق و تحسین شده ای مانند بازسازی Resident Evil 2، نسخه پنجم Devil May Cry و Monster Hunter World به موفقیت های بزرگی دست یافته است. با این حال، کپکام تنها شرکتی نیست که حقوق کارمندان خود را افزایش داده است. در اوایل ماه مارس، Bandai Namco همچنین اعلام کرد که حقوق کارمندان خود را حدود 50000 ین در ماه افزایش خواهد داد.

می توانید با آراد نیوز در مورد حرکت کپکام نظر دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا