ساختمان

اعمال محدودیت ترافیکی برای تسهیل عبور و مرور – مجله آراد

محدودیت ترافیکی آخر هفته در جاده های شمالی

به گزارش مجله خبری آراد، رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی برای ارتقای ایمنی و تسهیل در عبور و مرور خودروها تا ساعت 6 صبح روز شنبه (10 اردیبهشت) در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

ممنوع کرده است

سرهنگ جادوله جهانتاب افزود: به همین دلیل تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های پلیس و امداد و نجات در تمامی محورهای مواصلاتی استان به منظور انجام ماموریت های لازم در مسیر مجاز ممنوع است. همچنین تردد تریلر، کامیون و مینی بوس در محور کرج – چالوس و برگشت ممنوع است.

تردد کلیه خودروها از ساعت 15 تا 24 روز جمعه از کرج و ابتدای بزرگراه تهران – شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است. 24 از مرزن آباد به سمت کرج و تهران یک طرفه خواهد بود.

استثنائات ممنوعیت

رئیس پلیس راه مازندران در خصوص ممنوعیت تردد انواع تریلر در محور هراز گفت: تردد انواع کامیون و کامیونت به استثنای مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 ظهر تا بامداد پنجشنبه و جمعه 8 و 9 اردیبهشت ماه ممنوع است. .

به شرط عادی شدن ترافیک، محدودیت را بردارید

به گفته رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران، روز جمعه 9 اردیبهشت ماه از ساعت 14 الی 22 تردد انواع وسایل نقلیه از رودهن به آمل و در صورت اعلام ماموران پلیس راه از ساعت 16 تا 22 همان روز ممنوع است. یک طرفه از آب به رودخانه (منطقه مشترک) مستقر می شوند.

جهان تاب در ادامه اظهار داشت: اعمال محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و در صورت عادی بودن وضعیت جاده ها با هماهنگی های انجام شده اعمال محدودیت ها تکمیل شده تلقی می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا