فیلم و موزیک

اعلام تاریخ انتشار بازی The Lord of the Rings: Gollum

زمان انتشار The Lord of the Rings: Gollum تایید شده توسط Nacon و Didlik Entertainment.

طبق اعلام رسمی Daedalic Entertainment و Nacon، The Lord of the Rings: Gollum یک بازی ماجرایی، داستانی و مخفیانه است. در 1 سپتامبر (10 سپتامبر) برای کامپیوتر، PS4، PlayStation 5، Xbox One، Xbox X Series و S Series عرضه خواهند شد. نسخه نینتندو سوییچ نیز برای امسال برنامه ریزی شده است.

ارباب حلقه ها: گولوم بر اساس سه گانه ارباب حلقه ها ساخته شده است که قطعا ارائه آن ضروری نیست. داستان این بازی از فصل اول The Fellowship of the Ring است و روی گالام تمرکز کرد، شخصیت مورد علاقه در داستان های تالکین روایت می شود که کمتر کسی تصور می کرد روزی شخصیت اصلی یک بازی ویدیویی باشد.

گالام پس از از دست دادن حلقه خود به دست بیلبو بگینز، تصمیم می گیرد برای جستجوی حلقه گرانبهای خود کوه های مه آلود را ترک کند و در سفری خطرناک او را از سیاه چال های بارادور به پادشاهی الف ها در Mirkwood می برد. گالام برای زنده ماندن از سفر خود در سرزمین میانه، از توانایی خود برای پنهان شدن و توانایی خود در بالا رفتن از اشیاء و ارتفاعات برای جلوگیری از خطر تا حد امکان استفاده می کند.

پوستر بازی The Lord of the Rings: Gollum

گالام در طول بازی مدام با تصمیمات مختلفی مواجه می شود که جنبه های مختلفی از شخصیت گالام و اسمیگل را در بر می گیرد. بازیکنان در این بازی با شخصیت های شناخته شده ارباب حلقه ها مواجه می شوند. البته سازندگان دیدلیک می گویند که داستان این بازی مستقیما از کتاب تالکین برگرفته نشده است.

در نهایت می توانید نظر خود را در این مورد با آراد نیوز و سایر کاربران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا