فیلم و موزیک

اعلام برنامه دو ماهه‌ بلیزارد برای دی‌ال‌سی Wrath of the Lich King Classic

بلیزارد برنامه‌های قبل و بعد از انتشار World of Warcraft Classic Wrath of the Lich King Classic Pack را فاش کرده است.

اوایل امروز در وب سایت رسمی سری World of Warcraft، بلیزارد برنامه دو ماهه خود را برای انتشار بسته الحاقی Wrath of the Lich King Classic برای بازی World of Warcraft Classic اعلام کرد. طبق اطلاعات قبلی می دانیم که تاریخ انتشار رسمی این DLC 26 سپتامبر (4 مهر) سال جاری است. بلیزارد چندین رویداد پیش از عرضه برای DLC مورد نظر در نظر گرفته است که در ادامه به جزئیات آن ها می پردازیم.

طبق برنامه زمان بندی منتشر شده، انتشار به روز رسانی های Pre-Patch از 30 آگوست (8 شهریور) سال جاری آغاز می شود. در این زمان، کلاس Death Knight معرفی خواهد شد که به بازیکنان این امکان را می دهد تا حرفه Inscription را انتخاب کنند. علاوه بر این کلاس، رویداد Fresh Start Realms در طول فرآیند نگهداری سرور شروع به فعال شدن خواهد کرد.

لیچ کینگ در World of Warcraft

رویداد بزرگ بعدی بازی World of Warcraft Classic از 6 سپتامبر (15 سپتامبر) آغاز می شود و به مدت یک هفته تا 13 سپتامبر (22 سپتامبر) ادامه خواهد داشت. در این رویداد که طاعون زامبی ها است، طاعون نسبتاً کشنده ای شروع به گسترش می کند و باعث ویرانی و آتش سوزی در مناطق مختلف می شود.

پس از پایان رویداد Zombie Plague، رویداد Scourge Invasion از 13 سپتامبر تا انتشار بسته الحاقی کلاسیک Wrath of the Lich King ادامه خواهد داشت. جزئیات کمی در مورد این رویداد منتشر شده است، اما به گفته بلیزارد، رویدادها حول محور Azeroth و دفاع آن در برابر هجوم Necropolis خواهد بود.

لیچ کینگ در World of Warcraft

کمی قبل از انتشار DLC کلاسیک Wrath of the Lich King، رویداد کوچک Brewfest در 20 سپتامبر آغاز خواهد شد. به نظر می رسد این رویداد از بین دو رویداد ذکر شده کمتر گسترده باشد. Brewfest احتمالاً در مورد لذت بردن از انواع فعالیت های جانبی و رویدادهای کوچکتر است که دستاوردهای انحصاری و جوایز ارزشمندی را به بازیکنان ارائه می دهد.

بلیزارد اعلام کرده است که پس از انتشار بسته الحاقی کلاسیک Wrath of Lich King تا یک هفته هیچ رویدادی از World of Warcraft Classic برگزار نخواهد شد. سپس در 4 اکتبر (12 اکتبر) فصل پنجم آرنا با شروع مجدد هفتگی آغاز می شود.

لیچ کینگ و اژدهای یخی اش در World of Warcraft

در نهایت در تاریخ 6 اکتبر (14 مهر) امسال، سه منطقه جدید در اختیار بازیکنان قرار می گیرد که شامل Naxxramas، The Eye of Eternity و The Obsidian Sanctum می شود. Naxxramascan را می‌توان بر فراز قلعه وینترگارد در منطقه Dragonblight، محل حمله Kel’Thuzad پیدا کرد. در منطقه Eye of Eternity، Malygos را می توان در مرکز کولدارا یافت. در نهایت، منطقه Obsidian Sanctum واقع در زیر معبد Wyrmrest در Dragonblight میزبان Sartharion، Shadron، Tenebron و Vesperon خواهد بود.

می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی با تیم آراد نیوز و سایر کاربران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا