فیلم و موزیک

اعتراض رانندگان کامیون به فیلم عنکبوت در تبریز ؛ علت اعتراضات چیست ؟!

چه در اعتراض رانندگان به ویدئویی علیه فیلم عنکبوت صحنه ای در فیلم وجود دارد که در آن رانندگان کامیون توسط مشتریان در خیابان نشان داده می شوند.

کارگردان «عنکبوت» در ویدئویی به حاشیه اخیر فیلمش و اعتراض رانندگان کامیون واکنش نشان داد. اخبار خوب را ادامه دهید رانندگان کامیون عنکبوتی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

اعتراض رانندگان به ویدئویی علیه فیلم عنکبوت

اعتراض رانندگان کامیون در تبریز

اعتراض رانندگان به ویدئویی علیه فیلم عنکبوت
اعتراض رانندگان کامیون در تبریز، اعتراض رانندگان کامیون به فیلم عنکبوت

اعتراض رانندگان کامیون به فیلم عنکبوت

فیلمی به نام عنکبوت به کارگردانی ابراهیم ایرج زاد، نویسندگی اکتا براهنی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی محصول سال 1398 مدتی است که در سینماها اکران می شود و سکانس هایی از این فیلم توسط «رانندگان کامیون» تست شده است.

عنکبوت درباره سعید حنایی یکی از قاتلان زنجیره ای دهه 70 است که چند زن خیابانی را در مشهد کشت. حنایی یک کارگر معمولی بود که با خانواده اش در خانه ای در یکی از مناطق فقیرنشین مشهد زندگی می کرد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله اعتراض رانندگان به ویدئویی علیه فیلم عنکبوت ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا