تکنولوژی

اظهارات جدید DxOMark در مورد عدم ارسال گوشی‌های هوشمند توسط شرکت‌ها

همانطور که احتمالاً به خاطر دارید، مدت ها است که گمانه زنی هایی در مورد احتمال تقلب و فروش امتیاز DxOMark وجود دارد. این شایعات با واکنش مدیرعامل این مجموعه همراه شد که طی آن گفته شد این ارگان کلاهبرداری نمی کند. اکنون شاهد اظهارات جدیدی از DxOMark در مورد عدم ارسال گوشی های هوشمند از سوی شرکت ها هستیم. با ترنجی همراه باشید

نظرات جدید DxOMark در مورد شرکت هایی که گوشی های هوشمند عرضه نمی کنند

وب سایت DxOMark مرجعی است که گوشی های هوشمند را به شدت آزمایش می کند و آنها را بر اساس عملکرد آنها رتبه بندی می کند. این شرکت به دلیل بررسی دقیق و فنی دوربین ها شناخته شده بود، اما در سال های اخیر قطعات دیگری مانند نمایشگر، باتری و غیره را نیز تست و بررسی کرده است. بر اساس نتایج بررسی محصول در سال گذشته توسط این مرجع، برخی معتقدند که این وب سایت در حال تقلب و امتیاز فروش است.

برخی دیگر می گویند که امتیاز این مرجع عملکرد واقعی محصول را منعکس نمی کند. پس از انتشار نتایج بررسی سری Xiaomi 12S امسال، بنیانگذار، رئیس و مدیر عامل شیائومی، لی جون، به صراحت اعلام کرد که نتایج بررسی های DxOMark منصفانه نیست و این بدنه فریب می دهد و علاوه بر این، شرکت را فریب می دهد. طبق معمول، بیش از آنچه که دستگاه های خود را برای آزمایش به این مرجع ارائه نکرده است، محصولی را منتشر نخواهد کرد.

گزارش های جدید DxOMark

با این حال، مرجع مذکور گوشی Xiaomi 12S Ultra را برای بررسی و ارزیابی خریداری کرد و در نهایت نتایج آزمایش را در پایان ماه گذشته منتشر کرد. حال مدیر عامل این مجموعه مجددا تاکید کرد که به سایر شرکت ها فرنچایز نمی فروشند. امروز، Frédéric Guichard، مدیرعامل DxOMark در مصاحبه ای گفت که ما به طور خاص به شیائومی پاسخ ندادیم، بلکه فقط می خواهیم به سوالات کاربران در شبکه های اجتماعی پاسخ دهیم.

در مورد شیائومی و سایر تولیدکنندگانی که تصمیم گرفتند دستگاه‌های خود را امسال به DxOMark ارسال نکنند، فردریک گیچارد گفت که اینطور نیست که سازندگان از امتیازات بررسی ما استفاده نمی‌کنند، اما برخی از آنها در واقع در تست‌های بررسی گوشی‌های هوشمند در این سال امتیاز کمتری کسب کرده‌اند. مقام اول. آنها برنده می شوند

گزارش های جدید DxOMark

مطابق با GizChinaهمچنین ادعا می کند که این دستگاه که در بخش دوربین رتبه اول را دارد، تأثیر تبلیغاتی قابل توجهی دارد. بنابراین اگر سازنده فکر می‌کند که دستگاه نمی‌تواند رتبه اول را به خود اختصاص دهد، از ارسال آن برای بررسی ناراحت نباشید. DxOMark از آن زمان رسما ادعاهایی مبنی بر فروش امتیازات خود را رد کرده و گفته است که امتیازی که منتشر می کند تنها به کیفیت خود محصول بستگی دارد.

آن مقام همچنین گفت که صرف نظر از اینکه شرکت مورد نظر دستگاهی را ارسال می کند یا خیر، DxOMark ادعا می کند که این موضوع بر رتبه آن تأثیر نمی گذارد. با این حال، شن ایرن، معاون سابق اوپو، در مورد پاسخ DxOMark اظهار نظر کرد و گفت که ممکن است این بدن امتیازی نفروخته باشد یا رشوه دریافت نکرده باشد، اما به طور کلی نوع امتیاز دهی بدن و معیارهای بازبینی انجام شده است. مشکلات زیادی وجود دارد کاربران ترنجی، نظر شما در مورد اظهارات جدید DxOMark در مورد عدم ارسال گوشی های هوشمند توسط شرکت ها چیست؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا