فیلم و موزیک

اضافه شدن Ocarina of Time از مجموعه‌‌ زلدا به تالار مشاهیر بازی‌ های ویدیویی

The Legend of Zelda: Ocarina of Time و چند بازی دیگر به تالار مشاهیر بازی های ویدیویی اضافه خواهند شد.

لیست بازی های جدیدی که به لیست بازی های ویدیویی تالار مشاهیر اضافه خواهند شد منتشر شد و شاهد اضافه شدن بازی هایی مانند The Legend of Zelda: Ocarina of Time به این لیست هستیم. از سال 2015، موزه هر ساله به لطف تلاش‌های موسسه The Strong در روچستر، نیویورک، فینالیست‌ها را از میان نامزدها در اوایل ماه می انتخاب می‌کند.

علاوه بر Ocarina of Time، بازی استراتژی Sid Meier’s Civilization و دو بازی آرکید توسط Ms. Pac-Man و Dance Dance Revolution سه اثر دیگر هستند که امروز به بازی های این انجمن اضافه می شوند. Ocarina of Time در هیچ یک از سال های گذشته نامزد انجمن نشده بود و این دومین بازی بعد از نسخه اول این سری است که به این لیست اضافه می شود.

بازی هایی مانند Assassin’s Creed، Candy Crush Saga، Minesweeper، NBA Jam، PaRappa the Rapper، Rogue، Words with Friends و قسمت اول سری Resident Evil از دیگر نامزدهای سال 2022 هستند. Civilization، Resident Evil، Kennedy Crash Saga و NBA Jam به ترتیب از جمله فینالیست های این لیست از سال 2016 تا 2020 هستند که به تالار مشاهیر نرسیدند.

پوستر بازی Zelda: Ocarina of Time

مقالات مرتبط:

  • بازی‌ها را در تالار مشاهیر بازی‌های ویدیویی ببینید

طبق قوانین موسسه The Strong، هر بازی رایانه ای که دارای ویژگی های کلیدی و جامعی مانند تشخیص، ماندگاری، تاثیرگذاری و دسترسی قابل توجه جغرافیایی بین المللی باشد را می توان به این لیست اضافه کرد که در حال حاضر شامل 32 بازی تاثیرگذار و ماندگار در تاریخ است. بازی ویدیویی یافتن راهی است.

نظر شما در مورد کاربران آراد نیوز چیست؟ نظرات خود را با ما و دیگران در میان بگذارید. همچنین می توانید تاریخچه سری بازی های Zelda Legend را در آراد نیوز مرور کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا