فیلم و موزیک

اضافه شدن سه بازی سگا جنسیس به سرویس نینتندو سوییچ آنلاین

با معرفی نینتندو، سه بازی کلاسیک Shining Force 2، Sonic Spinball و Space Harrier 2 از کنسول سگا جنسیس به سرویس Nintendo Switch Online اضافه شدند.

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، بازی های کنسول کلاسیک سگا جنسیس Shining Force 2، Space Harrier 2 و Sonic the Hedgehog Spinball هم اکنون بر روی کنسول نینتندو سوییچ قابل اجرا هستند. برای تجربه این بازی های کلاسیک، کاربران باید اشتراک Nintendo Switch Online + Expansion Pack را خریداری کنند که هزینه آن 50 دلار در سال است.

Shining Force 2 یک بازی نقش آفرینی تاکتیکی است که به عنوان دنباله ای بر نسخه اول ساخته شده است. با این حال، تجربه این بازی همچنان برای طرفداران سگا جنسیس کلاسیک، بدون نیاز به تجربه نسخه اول لذت بخش خواهد بود. این بازی یکی از بهترین آثار در سبک خود است که می تواند با دنیای بزرگ و گزینه های جنگی فراوان خود بازیکنان را سرگرم کند.

با این حال، Sonic the Hedgehog Spinball، مخفف Sonic Spinball، یکی از کم محبوب ترین سریال های سونیک است. زیرا پیاده سازی سیستم مدیریت بازی با دقت کافی انجام نشده است. Space Harrier 2 نیز یکی از عناوین اصلی در جریان عرضه کنسول سگا جنسیس بود. این بازی یک تیرانداز راه آهن است که بازیکنان را به نبرد با دشمنان عجیب در سرزمین های خارق العاده و فتح شده می برد.

شما می توانید نظرات خود را در مورد این خبر با آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا