فیلم و موزیک

اضافه شدن سه بازی جدید به سرویس نینتندو سوییچ آنلاین

سه بازی کلاسیک از کاتالوگ بازی های کنسول محبوب NES و سوپر نینتندو به زودی در دسترس کاربران سرویس اشتراک گذاری آنلاین نینتندو سوییچ قرار خواهند گرفت.

با نزدیک شدن به روزهای پایانی اردیبهشت، شاهد اضافه شدن بازی های جدید به سرویس آنلاین کنسول سوییچ هستیم. برای این ماه، نینتندو دو بازی Rival Turf و Congo’s Caper را از بازی‌های رترو کنسول Nintendo Super و Pinball از کنسول NES منتشر خواهد کرد.

پین بال اولین بار در سال 1984 و همزمان با عرضه اولیه کنسول Nintendo Entertainment System در ژاپن، معروف به Femikom، به بازیکنان روی پلتفرم نینتندو معرفی شد. گیم پلی بازی تفاوت چندانی با بازی های پینبالی که امروزه می شناسیم ندارد، اما در یکی از مراحل پاداش دادن به این بازی شاهد حضور افتخارآمیز ماریو هستیم که قطعا می تواند برای طرفداران نینتندو هیجان انگیز باشد.

Rival Turf یک بازی کلاسیک Beat’em Up است که شباهت هایی به Streets of Rage و دیگر بازی های محبوب Beat’em Up دارد. این بازی اولین نسخه از سه گانه معروف Jaleco Rushing Beat در دهه 90 است و دو بازی دیگر از این سه گانه با نام های Brawl Brothers و The Peace Keepers قبلا به این سرویس آنلاین اضافه شده اند. در ادامه می‌توانید تریلر مربوط به این بازی‌های کلاسیک را تماشا کنید.

دانلود از آپارات

آخرین بازی جدید اضافه شده در این ماه Congo’s Caper است که به عنوان دنباله معنوی بازی پلتفرمینگ کلاسیک Joe & Mac شناخته می شود. با بازی پسری به نام کنگو، 35 مرحله از بازی را پشت سر می گذارند که در شمال محیط هایی مانند شهر ارواح، جنگل ها و کوه های آتشفشانی برای شکست دادن دشمن خبیث کنگو اتفاق می افتد.

به گفته نینتندو، کاربران سرویس آنلاین نینتندو سوییچ در ژاپن به جای Congo’s Caper یک بازی پلتفرمینگ پازل Umihara Kawase را دریافت خواهند کرد. این دسته از کاربران برای تجربه این بازی می توانند اپلیکیشن Super Famicom را از فروشگاه دیجیتال نینتندو ای شاپ ژاپن دانلود کنند.

سرویس اشتراک‌گذاری Nintendo Switch Online به بازیکنان روی کنسول سوییچ اجازه می‌دهد به ویژگی‌هایی مانند بازی‌های آنلاین، فضای ذخیره‌سازی ابری و کاتالوگ بازی‌های کنسول NES و SNES دسترسی داشته باشند. بازیکنان همچنین می‌توانند با انجام مراحل و چالش‌های خاص مانند تکمیل سایر بازی‌های قدیمی و جدید، امتیاز پلاتینیوم نینتندو را کسب کنند. برای خرید بازی های دیجیتال و خرید از فروشگاه لوازم فیزیکی نینتندو می توانید از این امتیازها استفاده کنید.

بازیکنان می توانند به صورت ماهانه، فصلی و سالانه با هزینه 3.99، 7.99 و 19.99 مشترک این سرویس شوند.

نظر شما در مورد کاربران آراد نیوز چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا