فیلم و موزیک

اضافه شدن حالت بتل رویال به بازی Rocket League

با اعلام استودیو Psyonix، حالت جدیدی به نام Battle Royale به نام Knockout Bash به بازی Rocket League اضافه می شود که در آن بازیکنان می توانند به یکدیگر ضربه بزنند.

به تازگی استودیو سیونیک حالت جدید Battle Royale بازی Rocket League را با نام Knockout Bash معرفی کرده است که برای مدت محدودی در اختیار بازیکنان قرار گرفته است. در این صورت هشت بازیکن در زمین حضور خواهند داشت و دیگر به دنبال زدن توپ در دروازه حریف نخواهند بود. در عوض، بازیکنان باید از تجهیزات و تله های مختلف در محیط برای ضربه زدن به حریفان خود استفاده کنند تا آنها را از Safezone بیرون بیاندازند و در مسابقه پیروز شوند.

طبق گزارشات، چندین ویژگی جدید در Battle Royale Knockout Bash وجود دارد که با مسابقات سنتی Rocket League متفاوت است. در این حالت بازیکنان می توانند به ماشین رقیب حمله کرده و آن را به هوا پرتاب کنند و یا با استفاده از قابلیت مغناطیسی جدید حریفان را دستگیر کرده و آنها را به تله های محیطی مانند میخ ها و لیزرهای حرارتی بیندازند.

حالت Knockout Bash همچنین از ویژگی رایج Permadeath که در بازی‌های Battle Royale دیده می‌شود، استفاده می‌کند. بنابراین هر بازیکنی که سه بار زمین بازی را ترک کند از مسابقه حذف می شود. در این بخش بر خلاف رقابت های اصلی بازی Rocket League، امکانات نامحدودی برای واکنش وجود ندارد. علاوه بر این، محدوده Safezone با گذشت زمان شروع به کاهش می کند و بازیکنانی که دور انداخته می شوند تنها 10 ثانیه فرصت دارند تا به داخل بازگردند.

دانلود ویدیو آپارات

طبق گفته استودیوی سازنده، حالت Knockout Bash از هم اکنون تا 10 می برای بازیکنان Rocket League در دسترس است.

شما می توانید نظر خود را در مورد این خبر با آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا