فیلم و موزیک

اشک شوق دانشمندان پس از دریافت نخستین تصاویر از جیمز وب! + عکس

6 ماه پس از راه اندازی تلسکوپ فضایی جیمز وب تصاویری از این تلسکوپ قدرتمند به دست متخصصان رسیده است که دوردست های کیهان را نشان می دهد.

تلسکوپ جیمز وب اکنون در حال ثبت اولین تصاویر خود از کیهان است و کسانی که آنها را دیده اند عمیقا شگفت زده شده اند. اما برای دیدن تصاویر باید کمی بیشتر صبر کنیم. اخبار را ادامه دهید عکس های تلسکوپ جیمزوب با مجله خبری آرادهمراه باشید.

تلسکوپ فضایی جیمز وب

عکس تلسکوپ جیمز وب

تلسکوپ فضایی جیمز وب
عکس های تلسکوپ جیمز وب، عکس های تلسکوپ جیمز وب، عکس های تلسکوپ جیمز وب

تصاویری از تلسکوپ جیمز وب

پام ملروی، معاون ناسا گفت: «اولین تصاویر نوری بر من به عنوان یک دانشمند، به عنوان یک مهندس و به عنوان یک انسان تأثیر گذاشت. “نور اول معمولاً به اولین باری که از تلسکوپ برای انجام مشاهدات علمی پس از آزمایش و کالیبراسیون استفاده می شود، اشاره دارد.”

شش ماه از زمانی که موشک آریان 5 اروپا تلسکوپ فضایی جیمز وب را به مدار فرستاد می گذرد. از آن زمان، این تلسکوپ فوق پیشرفته با موفقیت سپر خورشیدی بزرگ خود را باز کرد، ابزار علمی خود را به فضا پرتاب کرد و تقریباً 1.5 میلیون کیلومتر از زمین به مقصد رسید.

تلسکوپ فضایی جیمز وب
عکس های تلسکوپ جیمز وب، عکس های تلسکوپ جیمز وب، عکس های تلسکوپ جیمز وب

توماس زوربوخن، رئیس برنامه های علمی ناسا نیز در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: این تصاویر تقریباً اشک همه را درآورد. وی گفت: دیدن این تصاویر خیلی از ما را متاثر کرد. طبیعت ناگهان برخی از اسرار خود را فاش می کند!

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله تلسکوپ فضایی جیمز وب ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا