فیلم و موزیک

اشتفان افنبرگ در تهران ؛ زمان کنفرانس مطبوعاتی همبازی علی دایی مشخص شد

استفان افنبرگ در تهران . استفان افنبرگ اسطوره فوتبال آلمان شب گذشته وارد تهران شد. ادامه مطلب تهران، استفان افنبرگ با مجله خبری آرادهمراه باشید.

استفان افنبرگ، اسطوره بایرن مونیخ که به تهران آمده، شوخی جالبی با علی دایی انجام داد.

استفان افنبرگ در تهران

زمان نشست خبری همکار علی دایی مشخص شد

اشفان افنبرگ، تهران اشفان افنبرگ
اشفان افنبرگ، تهران اشفان افنبرگ

استفان افنبرگ اسطوره باشگاه بایرن مونیخ شب گذشته به ایران آمد، او که در جمع خبرنگاران حضور داشت رو به مردی کرد و به شوخی گفت: علی دایی رقیب تمرینی من در بایرن مونیخ بود و با من تمرین می کند و اینکه به همین دلیل او فوتبالیست خوبی است این اتفاق افتاد.» افنبرگ که سابقه بازی در تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ را دارد، ظاهراً برای کارهای تبلیغاتی وارد تهران شده است.

بیشتر بخوانید:

استفان افنبرگ در تهران

اشفان افنبرگ، تهران اشفان افنبرگ
اشفان افنبرگ، تهران اشفان افنبرگ

چندی پیش لوتار ماتائوس ستاره مشهور فوتبال آلمان برای کارهای تبلیغاتی به تهران رفت و تنها 24 ساعت در کشورمان بود. وی ادامه داد: اگر ملی پوشان شما این تمرینات را انجام دهند بدون شک می توانند در جام جهانی بهتر عمل کنند، تمریناتی که من انجام داده ام همیشه مطرح بوده است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله استفان افنبرگ در تهران ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا