فیلم و موزیک

اشاره‌ی غیرمستقیم به ساخت دنباله بازی Helldivers در تیزری بامزه

توسعه دهندگان استودیو Arrowhead به طور غیرمستقیم به امکان ساخت دنباله مورد انتظار Helldivers با انتشار یک تیزر جدید اشاره کردند.

سال ها پس از انتشار Helldivers، یک بازی تیراندازی استودیو بازی سر پیکان این موضوع ادامه دارد و طرفداران از سال 2015 دنبال دنباله ای برای این بازی هستند، حالا با جدیدترین نکاتی که سازندگان این استودیو ارائه کرده اند، به نظر می رسد ساخت قسمت جدیدی از این بازی کاملاً امکان پذیر باشد.

مدیر رسانه در استودیو Arrowhead پست جدید TikTok شمایک روز کاری قبل از جمع شدن طرفداران برای ساخت دنباله Helldivers آغاز می شود و جالبتر اینکه درست قبل از اینکه مرورگر خود را در سیستم باز کنید، می توانید پوشه ای به نام “SECRET ARROWHEAD GAME PROJECT” یا پروژه مخفی Arrowhead را پیدا کنید. بالای آن مشاهده شد. این تیزر علاوه بر اینکه نشان می دهد استودیو در حال کار بر روی یک پروژه جدید است، به وضوح سعی دارد نشان دهد که این بازی هم همین طور است. این Helldivers 2 است.

گیم پلی بازی Helldivers

نکته جالب دیگری که در اینجا باید به آن اشاره کرد این است که دنباله Helldivers نیز در لیست اسناد فاش شده معروف انویدیا قرار داشت که بعداً بسیاری از بازی های اعلام نشده به واقعیت تبدیل شدند. به عنوان مثال، Kingdom Hearts IV و Dragon’s Dogma 2 در سال جاری معرفی شدند که در این اطلاعات مشاهده شد.

بازی Helldivers با استقبال گرمی مواجه شد و با انتشار بر روی سیستم های پلی استیشن و رایانه های شخصی طرفداران زیادی پیدا کرد. عدم امکان انتخاب درجه سختی بازی و عدم امکان غیرفعال کردن آتش دوستانه این یکی از ویژگی های خاص این بازی است.

در نهایت، نظرات خود را در مورد آن با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا