فیلم و موزیک

استودیو Hangar 13 به دنبال ساخت پنجمین بازی از سری Mafia

در حالی که گزارش ها حاکی از آن است که Mafia 4 در استودیو Hangar 13 توسعه خواهد یافت، تیم همچنین قصد دارد یک پنجم از این مجموعه را بسازد.

نام استودیوی بازی سازی Hangar 13، بازی ساز Mafia که در سال های اخیر با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می کند، دوباره وارد اخبار و شایعات پیرامون این بازی شده است. بسیاری از کارمندان این شرکت پس از لغو فرآیند ساخت یک بازی علمی تخیلی جدید با جهان باز در نوامبر سال گذشته، یا ترک کردند یا اخراج شدند. حال در چارچوب شایعات ساخت قسمت چهارم سریال مافیا به همراه نسخه جدید چرخش بالا در استودیوها آشیانه 13 می گویندشایعاتی وجود دارد که این تیم قصد دارد پنجمین بازی مافیا را انجام دهد.

ظاهرا آشیانه 13 انتظار می رود چراغ سبز دریافت کند Take-Two Interactive مالک 2K Games است که طبیعتا مالک استودیو Hangar 13 است. جیسون شرایریکی از خبرنگاران صنعت بازی در گزارش رسانه ای اخیر بلومبرگ به نکات جالبی اشاره کرده است. شاید نیک باینزسرپرست فعلی استودیو Hangar 13 بعد از جدایی هیدن بلکمن با انتصاب به این سمت، تیم طی جلسه مجازی اعضای استودیو اعلام کرد که با وجود ادامه روند ساخت بازی چهارم، به دنبال چراغ سبز برای توسعه قسمت پنجم سری مافیا است.

لوگوی استودیو Hangar 13

ظاهرا Bynes قصد دارد به محض تکمیل فرآیند توسعه Mafia 4 پروژه جدیدی را برای تیم توسعه ببیند. تا فرآیند انتقال بین پروژه ها در برنامه های Hangar 13 برای نرم‌تر بودن و جلوگیری از تعدیل نیروها و جابجایی‌های بزرگ که زمانی استودیو را تا مرز انقراض پیش می‌برد.

اما در مورد این پروژه ها، حتی اگر هر دو واقعا ساخته شوند، هنوز در مراحل اولیه فرآیند تولید هستند. احتمالا تا انتشار جزئیات بیشتر در مورد محتوای بازی راه زیادی در پیش خواهیم داشت. این در حالی است که گفته می شود بازی ورزشی Top Spin 5 احتمالا قبل از Mafia 4 آماده عرضه خواهد بود.

در نهایت، نظرات خود را با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا