تکنولوژی

استقبال کاربران سایت خبری آراداز تاکسی اینترنتی سندباد ؛ رانندگان: «لطفا مثل اسنپ و تپسی نباش!»

محبوب ترین تاکسی های اینترنتی سندباد توسط رانندگان تپسی و اسنپ ساخته می شوند و این از دیدگاه کاربران سایت خبری آرادمشخص است. برای تحلیل نظرات کاربران سایت خبری آرادو رانندگان احتمالی سندباد در آینده با ما همراه باشید.

تکرار کاربران سندباد قابل توجه بود. در مورد حجم استقبال، دیدگاه ها و نظراتی است که عمدتاً توسط رانندگان تپسی، به ویژه اسنپ بیان شده است. عمده اظهارنظرهای مطرح شده در سایت خبری آراددر مورد تاکسی های آنلاین سندباد، شکایت تند رانندگان از برخورد اسنیپ با این گروه بود.

سرویس رسانه تکراتو

رانندگان اسنپ به سندباد تاکسی آنلاین: سندباد! لطفا مثل اسنپ نباشید

رانندگان اسنپ و تپسی به خصوص اسنپ دل پری این سیستم حمل و نقل را دارند. رانندگان اسنپ عموما از شرایط کاری اسنپ ناراضی هستند. این رانندگان به چند دلیل عمده نارضایتی خود را اعلام می کنند: تعرفه های غیر منطقی، عدم حمایت راننده در صورت اعتراض به رفتار مسافران، نداشتن بیمه نامه راننده. نمی توان انکار کرد که اسنیپ در دهه گذشته یک کارآفرین بوده است. اسنپ ​​اولین سیستم حمل و نقل بین شهری بود که مشاغل در مقیاس بزرگ ایجاد کرد.

رانندگان اسنپ به سندباد تاکسی آنلاین: سندباد!  لطفا مثل اسنپ نباشید

اما سیستم و کسب و کاری که می خواهد به کار خود ادامه دهد باید رضایت کارکنان خود را حفظ کند. به نظر می رسد اسنپ در این زمینه چندان موفق نبوده است و با ظهور سندباد، اکنون بسیاری از رانندگان آن قصد مهاجرت به این اپلیکیشن منتشر نشده را دارند.

در قسمت نظرات رانندگان اسنپ سایت خبری آرادتقریبا یکصدا می گویند سندباد لطفا مثل اسنپ نباشید. سندباد وعده های خوبی می دهد که رانندگان همیشه نسبت به آن بی تاب بوده اند. وعده هایی مانند تامین امنیت اجتماعی برای رانندگان.

اپلیکیشن سندباد هنوز ارائه نشده و ثبت نام راننده نیز تکمیل نشده است. (شروع ثبت نام رانندگان از 15 فروردین) همچنین اخذ نمایندگی سندباد تنها در فرم تکمیل فرم در سایت این سامانه قابل مشاهده است.

باید منتظر ماند و دید آیا سندباد به وعده هایش پایبند است یا خیر. در حال حاضر سندباد به وضوح شروع امیدوارکننده ای با ثبت نام رایگان راننده دارد.

نظرات رانندگان برای سندباد

زنده باد سندباد

یکی از کاربران سایت خبری آرادکه راننده اسنپ است گفت: زنده باد سندباد. – قول می دهم با همکارانم در سندباد ملاقات کنم. این کاربر و همچنین بسیاری از کاربران از وعده بیمه تاکسی اینترنتی سندباد بسیار خرسند است. می توانید نظرات این کاربر را در زیر بخوانید.

سلام عزیزم همه منتظریم سندباد به عشق تامین اجتماعی باهاشون زحمت بکشه و انتقام تپسی و اسنپ که حق رانندگان زحمتکش رو میخورن …. قول ما سندباد .. آنها… زنده باد همکاران عزیزم که در میان ترافیک هستند، نیمه های شب، صبح زود… .. نان حلال درست می کنند، اما بیمه ندارند… خدا خیرتان دهد.

اما همه مصرف کنندگان آنقدر به سندباد خوشبین نیستند که بگویند سندباد نیاز به اثبات دارد. بسیاری نیز معتقدند سندباد قصد دارد در ازای دریافت بیمه، شرایط سختی را برای رانندگان ایجاد کند. می توانید نظرات برخی از کاربران را در این زمینه مطالعه کنید.

امیدوارم همه حرف ها نباشه یا خواب بدی ندیدی که رانندگان رو بیمه کنی که راننده باید برات به عنوان برده بیمه کار کنه…… اسنپ بیمه نمیکنه ولی تکلیفش مشخصه….. احساس بیمه خوبی ندارم رانندگان انگار از هم می پاشند

کاربر دیگری می گوید:

با سلام خسته نباشید همکاران عزیز عجله نکنید سندباد کار خودش را بکند به مرور مشخص می شود که خوب است یا خیر. دوستان ببینید سنباد چگونه می تواند رانندگان تامین اجتماعی را بیمه کند اما اسنپ نزدیک به یک دهه است که مشغول ایجاد شغل است و می تواند تمامی رانندگان تامین اجتماعی را بیمه کند.

رقیب سندباد اسنپ

آخرین کلمه

اینها تنها رانندگانی نیستند که از شرایط کاری اسنپ یا تپسی ناراضی هستند و شانسشان با سندباد است. بسیاری از مسافران نیز معتقدند در تاکسی آنلاین سندباد وضعیت می تواند بهتر باشد. از آنجایی که رانندگان از این وضعیت ناراضی هستند، در بسیاری از کامنت ها شاهد شکایت مسافران از رانندگان هستیم.

همچنین در کامنت ها شاهد بودیم که برخی از کاربران می گویند تاکسی اینترنتی سندباد باید شرایطی را برای جذب کاربر و مسافر فراهم کند تا هم راننده و هم مسافر از شرایط راضی باشند. نظر یک کاربر در این مورد را بخوانید:

سندباد اگر بخواهد موفق باشد باید خدمات متمایزی ارائه دهد تا رقیب جدی استپ باشد زیرا اگر بخواهد هزینه سفر توسط اسنپ را کاهش دهد، رانندگان جذب نمی شوند و یا برعکس مسافران را از دست می دهند. بنابراین خدمات در نتیجه مهم است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد تاکسی اینترنتی سندباد چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا