تکنولوژی

استفاده همزمان از واتس اپ در آیپد و تبلت‌های اندرویدی به زودی امکان پذیر خواهد شد

معمولا توسعه دهندگان برنامه های مهم سعی می کنند علاوه بر موبایل، اپلیکیشن خود را برای تبلت ها نیز بهینه کنند تا بتوانند از لذت استفاده از آن ها در صفحه نمایش بزرگ لذت ببرند. بر اساس اخبار دریافتی، به نظر می رسد به زودی امکان استفاده همزمان از واتس اپ در تبلت های آی پد و اندروید نیز فراهم شود. با ترنجی همراه باشید

استفاده همزمان از واتس اپ در تبلت های آیپد و اندروید به زودی امکان پذیر می شود

بر اساس اطلاعات دریافتی، به زودی می توانید از واتس اپ در آیپد و سایر تبلت های اندرویدی استفاده کنید. کاربران پرکاربردترین اپلیکیشن پیام رسان جهان که اکنون در اندروید، iOS و رایانه شخصی موجود است، این درخواست را زیاد کرده اند. اما تا همین اواخر، سیستم پیام‌رسان گروهی متا (فیسبوک سابق) نشان می‌داد که تلاش‌ها در این راستا آغاز شده است. با این حال، اولین شواهد بصری قانع کننده مبنی بر اینکه چنین ویژگی به زودی در تبلت ها در دسترس خواهد بود، اکنون در دسترس است.

اول اینکه فقط کاربرانی که برای برنامه بتا (تست) ثبت نام کرده اند، در حالی که هنوز در مرحله آزمایش است به این نسخه دسترسی دارند. همچنین لازم به ذکر است که وب سایت WABetaInfo که دائماً به دنبال ویژگی های جدید برای این برنامه پیام رسانی فوری است، مسئول کشف آن است. بنابراین می توان گفت که استفاده از واتس اپ در تبلت های آی پد و اندروید بیش از پیش خواهد بود.

استفاده همزمان از WhatsApp در تبلت های iPad و Android

در واقع این نرم افزار پیام رسان اندروید در نسخه های 2.22.21.5 و 2.22.21.6 دارای قابلیتی است که اولین بار برای تبلت ها دیده شد. لازم به ذکر است که استفاده از آن بسیار آسان است. همانطور که در نظر گرفته شده است، افزودن تبلت به عنوان یک دستگاه متصل جدید سریع و آسان است. به یاد داشته باشید که در ماه مه سال گذشته فاش کردیم که واتس اپ به عنوان بخشی از حالت چند دستگاهی کاملاً جدید بر روی تبلت ها در دسترس خواهد بود.

با این حال به گزارش این خبرگزاری GizChina، این پلتفرم به کار بر روی این ویژگی ادامه داد و اکنون در حال توسعه یک نسخه کاربردی تر از آن است. همانطور که منبع گفت، این تبلت اکنون می تواند به گوشی هوشمندی که شماره تلفن آن را دارد متصل شود. بنابراین با این پشتیبانی جدید به عملکردهای ارتباطی پلتفرم دسترسی داریم.

لازم به ذکر است که این قابلیت تنها در نسخه های بتا موجود است و در حال حاضر فقط برای تبلت های اندرویدی در دسترس است. با این حال، واضح است که آیپدهای اپل (iPadOS) نیز از همین ویژگی برخوردار خواهند بود. نظر شما در مورد کاربران مجله آراددر مورد استفاده از واتس اپ در تبلت های آی پد و اندروید چیست؟ به نظر شما این قابلیت مفید و کاربردی است؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا