فیلم و موزیک

استایل کابویی و عجیب مهناز افشار در خیابان های آلمان سوژه شد! [+عکس]

استایل مهناز افشار در آلمان او مدتی است که در آلمان بوده و عکس جدیدی از استایل جذاب و کابوی خود را در اینستاگرام منتشر کرده است.

تصویر منتشر شده از استایل جدید مهناز افشار سر و صدای زیادی در آلمان به پا کرد. اخبار را ادامه دهید استایل کابوی مهناز افشار با مجله خبری آرادهمراه باشید.

استایل مهناز افشار در آلمان

استایل متفاوت مهناز افشار

استایل مهناز افشار در آلمان
مهناز افشار در آلمان، استایلی متفاوت از مهناز افشار

مهناز افشار در آلمان

چندی پیش مهناز افشار با ازدواج و کارهای جنجالی اش حاشیه ساز شد و با فعالیت در اینستاگرام دردسرهای زیادی برای خود به وجود آورد. و حالا جدیدترین پست اینستاگرامی مهناز افشار و استایل متفاوت او در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته است. می توانید ادامه دهید عکس مهناز افشار در آلمان تماشا کردن

استایل مهناز افشار در آلمان
استایل کابوی مهناز افشار عکس مهناز افشار در آلمان

مهناز افشار خرداد 1392 در سن 37 سالگی با محمد یاسین رامین 33 ساله ازدواج کرد و حاصل این زندگی دختری به نام لیا با نام اختصاری لیانا در 4 خرداد 1393 بود. ماه های آخر بارداری او به دلیل امتیاز همسرش، بدون نگرانی از اینکه دخترش او را در آنجا به دنیا بیاورد.

اخبار بیشتر:

از شرکت شما تا انتهای مقاله استایل مهناز افشار در آلمان ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا