خودرو

اسامی برندگان طرح قرعه کشی فروش یکپارچه خودرو فردا اعلام می شود | مجله آراد

قرعه کشی برای فروش یکپارچه خودرو
قرعه کشی برای فروش یکپارچه خودرو

مراسم قرعه کشی خودرو ثبت نام کنندگان در سامانه یکپارچه فروش خودرو هم اکنون در حال انجام است و فردا اسامی منتخب در سامانه فروش اعلام می شود.

به گزارش پایگاه خبری مجله خبری آرادبه نقل از تسنیم، به گفته عبدالله توکلی لاهیجانی، مدیرکل خودروسازی وزارت صنعت، معدن و تجارت، امروز 8 خردادماه قرعه کشی ثبت نام 4 میلیون نفر در سیستم یکپارچه فروش خودرو

به گفته معاون حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت، با توجه به اینکه وزارت صمت به هیچ وجه دخالت نخواهد کرد و تنها نقش نظارتی را بر عهده دارد، هر خودروساز در سامانه اطلاعات متقاضیان محصولات خود را جمع آوری می کند. چک و در نهایت قرعه کشی توسط خود خودروساز انجام می شود. در واقع خودروسازان کل فرآیند فروش، حمل، دریافت و عرضه را طی خواهند کرد. دستگاه نظارت کاملاً جدا از قوه مجریه است و در نهایت دولت تنها ناظر انجام کارها خواهد بود.

دریافت اطلاعات از مراحل قرعه کشی حاکی از آن است که مراسم قرعه کشی در حال انجام است و اسامی منتخب فردا در سامانه فروش اعلام می شود.

بر اساس اطلاعیه وزارت صنعت، معدن و تجارت در روز سه شنبه 27 اردیبهشت ماه، امکان ثبت نام از متقاضیان خرید خودرو در سامانه یکپارچه توزیع خودرو وجود دارد تا متقاضیان بر اساس بخشنامه های مختلف برای فروش خودرو ثبت نام کنند. ارائه شده توسط تمامی شرکت های خودروسازی

این سامانه در اولین دوره فروش خودرو برای متقاضیان یک هفته مهلت ثبت نام در نظر گرفته بود و مزیت یا تاخیر در زمان ثبت نام تاثیری در قرعه کشی و شانس برنده شدن نخواهد داشت. عرضه خودروهای مبتنی بر این سامانه بسیار متنوع و چندین برابر دوره های گذشته خواهد بود و خودروسازان موظفند تمامی محصولات خودروی خود را در این سامانه ادغام کنند و هیچ استثنایی برای توزیع خودرو به مشتریان خارج از این سیستم وجود نخواهد داشت. سیستم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا