فیلم و موزیک

ازدواج الهیار صیادمنش با دختر زیبای ترکیه ای ؛ همسر ترکیه ای او کیست ؟

ازدواج الهیار صیادمنش او بازیکن باشگاه استقلال الهیار صیادمنش بازیکن فوتبال اهل ایران، متولد 8 تیر 1380 در آمل است.

الهیار صیادمنش بازیکن سابق استقلال و حال حاضر هال سیتی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار عکسی در کنار یک دختر ترک از نامزدی خود با یک دختر ترکیه ای خبر داد. اخبار خوب را ادامه دهید تاریخ ازدواج الهیار صیادمنس با مجله خبری آرادهمراه باشید.

ازدواج الهیار صیادمنش

الهیار صیادمنس با یک دختر ترک ازدواج می کند

ازدواج الهیار صیادمنش
تاریخچه ازدواج الهر صیادمنس الحار صیادمنس دختر ترک

تاریخ ازدواج الهیار صیادمنس

الهیار صیادمنس اکنون 20 ساله است و در تیم انگلیسی هال سیتی عضویت دارد که در این فصل در 53 بازی در 539 دقیقه به میدان رفته است. این دختر ترکیه ای در صنعت مد فعالیت می کند و گفته می شود صیادمنس رابطه خود را با این دختر رسمی کرده و به تازگی ازدواج کرده اند. این ماهیگیر در حال حاضر در بریتانیا به سر می برد، اما همسرش ساکن بدروم ترکیه به همراه خانواده خود در ترکیه زندگی می کند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله ازدواج الهیار صیادمنش ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما همراهان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا