تکنولوژی

ارسال فایل‌های 2 گیگابایتی در واتساپ به زودی ممکن خواهد شد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

پس از افزودن پشتیبانی چند دستگاهی به واتس اپ، پلتفرم پیام رسان اکنون قصد دارد ویژگی مفید دیگری را برای کسانی که می خواهند فایل های حجیم را به اشتراک بگذارند، ارائه دهد. به لطف این ویژگی جدید، ممکن است به زودی بتوانید فایل هایی تا سقف 2 گیگابایت را به WhatsApp ارسال کنید! مرحله آزمایشی در حال حاضر آغاز شده است و امکان ارسال فایل تا 2 گیگابایت برای تعداد کمی از آزمایش کنندگان بتا در دسترس است. برای جزئیات بیشتر منتظر مجله آرادباشید.

ارسال فایل های 2 گیگابایتی به واتس اپ

بر اساس گزارشی که اخیراً از ردیاب بتا قابل اعتماد واتس‌اپ به نام WABetaInfo منتشر شده است، اپلیکیشن پیام‌رسان اخیراً آزمایش افزایش 2 گیگابایتی حجم فایل رسانه‌ای را آغاز کرده است. در حال حاضر فایل های بزرگتر از 100 مگابایت را نمی توان در واتس اپ آپلود کرد. اما این روزها با افزایش سرعت اینترنت و بهبود کیفیت دوربین گوشی های موبایل که منجر به افزایش حجم فیلم شده است، ۱۰۰ مگابایت جوابگوی نیاز بسیاری از کاربران نیست، بنابراین واتس اپ قصد دارد این محدودیت را کاهش دهد.

ارسال فایل های 2 گیگابایتی به واتس اپ

به گزارش WABetaInfo، این قابلیت در حال حاضر در نسخه بتا WhatsApp برای اندروید (نسخه 2.22.8.5، نسخه 2.22.8.6 و نسخه 2.22.8.7) و نسخه بتا این پیام رسان برای iOS (نسخه 22.7.0.76) موجود است. علاوه بر این، گزارش شده است که این ویژگی در حال حاضر تنها برای تعداد کمی از آزمایش کنندگان بتا در آرژانتین در دسترس است. اگرچه انتظار می‌رود این ویژگی در آینده برای کاربران بیشتری در دسترس باشد، اما همیشه این امکان وجود دارد که واتس‌اپ با ارائه نکردن آن در نسخه پایدار، راه حل خود را لغو کند.

اما امکان ارسال فایل های رسانه ای تا سقف 2 گیگابایت در واتس اپ برای کاربران به خصوص کسانی که در تجارت فعال هستند و از این پیام رسان ها برای مقاصد تجاری استفاده می کنند بسیار مفید خواهد بود. زیرا دیگر نیازی به استفاده از پلتفرم های اشتراک گذاری فایل دیگر نخواهند داشت و می توانند همه چیز را مستقیماً در واتس اپ آپلود کنند.

نطر شما چی هست؟ آیا با مشکل ارسال فایل های حجیم به واتس اپ مواجه شده اید؟ به نظر شما این ویژگی چقدر می تواند مفید باشد؟

آقای بلیط

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا