فیلم و موزیک

ارائه اولین نقشه جدید Rainbow Six Siege پس از گذشت سه سال

یوبی سافت اخیراً کارت Emerald Plains را به Rainbow Six Siege اضافه کرده است که اولین کارت کاملاً جدید این بازی در سه سال اخیر است.

جدای از ارائه یوبی سافت در عرضه بازی های مختلف و ارائه محتوا برای آن ها، یک نکته بر هیچکس پوشیده نیست و آن پشتیبانی بسیار خوب بازی Rainbow Six Siege در زمینه عرضه محتوای جدید است. البته جالب است بدانید که در سه سال گذشته، یوبی سافت کارت کاملاً جدیدی را برای بازی تیراندازی اول شخص رقابتی خود منتشر نکرده است و شاهد کارت های قدیمی بازسازی شده بوده ایم. اما طرح جدیدی برای دشت زمرد به تازگی وارد شده است.

در طول فصل هفتم (Demon Veil) و در حالی که قبلاً تیزرهایی پخش می شد، کارت Emerald Plains اخیراً به Rainbow Six Sage اضافه شد. یعنی سه سال دیگر شاهد یک کارت کاملا جدید برای این بازی خواهیم بود. این نقشه در ایرلند شمالی قرار دارد و دارای یک باشگاه ورزشی و تفریحی و سایر ساختمان ها و محیط های بیرونی است که بازیکنان می توانند از طریق آن استراتژی های مختلفی را اجرا کنند.

یوبی سافت در توضیح نقشه Emerald Plains نوشت: «دو طبقه برای این نقشه کاملاً متفاوت است. طبقه پایین ساختاری مدرن دارد و طبقه فوقانی ساختار عمارت کلاسیک را نشان می دهد تا بر اهمیت تماس و به اشتراک گذاری اطلاعات با هم تیمی ها و محیط جهت گیری تاکید کند.

در زیر می توانید تریلر نقشه Emerald Plains of Rainbow Six Siege در آراد نیوز را مشاهده کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید. در این بین باید اشاره کنم که مدتی پیش اپراتور و حالت جدیدی به بازی Rainbow Six Sage در فصل هفتم اضافه شد.

دانلود از آپارات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا