فیلم و موزیک

ادامه استخدام اینسامنیاک گیمز برای توسعه بازی چندنفره معرفی نشده

طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، استودیو Insomniac Games همچنان در حال استخدام کارکنان بیشتری برای توسعه بازی چند نفره اعلام نشده و گسترده خود است.

استودیو Insomniac Games در طول سال‌ها تبدیل به یک بسته بازی قدرتمند برای بخش پلی‌استیشن سونی شده است و بازی‌های بسیار موفقی را هم از نظر کمی و کیفی منتشر کرده است. ساخت سال گذشته Marvel’s Spider-Man 2 و Marvel’s Wolverine توسط Insomniac Games تایید شد، اما به نظر می رسد که این دو بازی AAA تنها پروژه های ساخته شده در این استودیو نیستند.

ژوئن گذشته، در یک آگهی استخدام تایید شد که Insomniac Games بر روی یک بازی چند نفره اعلام نشده کار می کند. اطلاعات جدید نشان می دهد که این پروژه همچنان ادامه دارد و استودیو سازنده به دنبال استخدام نیروهای جدید برای تقویت کادر خود است. شان مک کیب، مدیر ارشد فناوری Insomniac Games، اخیراً پستی را در حساب توییتر خود منتشر کرده است که در آن فرصت های شغلی جدید به عنوان مدیر عامل یک بازی چند نفره را توضیح می دهد.

Spider-Man 2 و Wolverine Insomniac را در یک فریم بازی کنید

اگرچه هنوز اطلاعاتی از این بازی چند نفره منتشر نشده است، اما می توان این را تلاش سونی برای حضور بیشتر در قسمت بازی های زنده دانست. سونی قصد دارد در چهار سال آینده حداقل 10 بازی سرویس گرا منتشر کند. در گذشته گزارش هایی مبنی بر پیوند بازی چند نفره جدید Insomniac Games با دنیای مارول منتشر شده بود، اما هنوز جزئیات رسمی منتشر نشده است.

استودیو Insomniac اخیرا با حاشیه هایی روبرو شده است. اخیراً سام مگس، مدیر بخش داستان گویی بازی Ratchet and Clank: Rift Apart از استودیو به دلیل علاقه ای نداشتن به نقش او در ساخت بازی انتقاد کرد و گفت استودیو از تلاش های او برای بازی غافل شده است.

شما می توانید نظر خود را در مورد این خبر با آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا