تکنولوژی

اخطار بیمه مرکزی به کارگزاری های بیمه آنلاین؛ تخفیف‌ها بالاتر از سقف مجاز است!

بیمه مرکزی نسبت به بسته های تخفیفی که این شرکت ها به مشتریان خود ارائه می دهند به چهار شرکت رسمی کارگزاری مستقیم آنلاین آزکی، بیمه بازار، آیتول و بیمه داتکام هشدار داد. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

بیمه مرکزی به چهار استارت آپ خدماتی شامل بیمه آنلاین مستقیم، بیمه بازار، آیتول و بیمه داتکام هشدار داده است که در صورت ادامه دادن تخفیف به مشتریان با این شرکت ها برخورد قانونی خواهد شد.

خرید زمین در گلبهار مشهد

هدف از ابلاغ بیمه مرکزی به کارگزاران آنلاین بیمه چیست؟

دلیل هشدار بیمه مرکزی به شرکت های بیمه آنلاین، ارائه تخفیف از این شرکت ها به مشتریان است. بیمه مرکزی در اخطار خود اعلام کرده است که ارائه تخفیف از سوی این شرکت ها به مشتریان مغایر با بخشنامه بیمه مرکزی است و از این شرکت ها خواسته شده تا در اسرع وقت تمامی بخش های مربوط به تخفیف های غیرمجاز را از سامانه خود حذف و نتایج را حذف کنند. دوره سه روزه اعلام فعالیت اداره کل “نظارت در شبکه خدمات بیمه”.

پاسخ بیمه آیت الله به اطلاعیه بیمه مرکزی

این اطلاعیه در تاریخ 9 فروردین صادر و برای چهار شرکت تجارت الکترونیک نوین نار (ازکی)، سرمایه گذاران کامیاب امین (بیمه بازار)، کیان افق هیربد (آیت الله) و آریا پرداز رایکا (بیمه دات کام) ارسال شد.

واکنش آیت الله روابط عمومی به هشدار بیمه مرکزی

در همین رابطه روابط عمومی آیت الله در اطلاعیه ای اعلام کرد که این اخطار شامل حال آیت الله و خدمات آن نمی شود و فعالیت آیت الله کاملا شفاف و در چارچوب قوانین بیمه مرکزی بوده و نام شرکت در فهرست شرکت ها درج شده است. گفته شده توسط بیمه مرکزی مشکوک است.

آیت الله افزود:

آیت الله به عنوان ارائه دهنده خدمات یکپارچه خودرو که فروش اینترنتی بیمه خودرو یکی از خدمات آن می باشد، همواره در محدوده تعیین شده از سوی بیمه مرکزی عمل کرده و تخفیفی بیش از آنچه بیمه مرکزی برای خریداران اعلام کرده است از طریق آن اعلام کرده است. سیستم j. و ارائه نکرد. همچنین تخفیف مجاز برای خریداران بیمه از سوی بانک مرکزی 2.5 درصد اعلام شده است که منوط به اخذ مجوز از شرکت های بیمه است. آیت الله پس از اخذ مجوز نیز این تخفیف را به کاربران خود ارائه می دهد و این سامانه به صورت کارت هدیه و … تخفیفی ارائه نمی دهد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد هشدارهای بیمه مرکزی به کارگزاران آنلاین بیمه چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا