فیلم و موزیک

اخراج حامد لک ؛ یحیی به سیم آخر زد آیا واقعا لک اخراج شده است ؟

اخراج حامد لاک حامد لاک در این فصل به شدت مست بود و در نهایت حامد لاک سرمربی پرسپولیس این تیم را تا رتبه دوم ترک کرد و گفت اجازه تمرین ندارد.

پرسپولیس در این فصل فراز و نشیب های زیادی را روی خط دروازه تجربه کرده است. برخلاف فصل گذشته که حامد لاک یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان تیم بود و سهم زیادی در موفقیت پرسپولیس در آسیا و لیگ برتر داشت، در این فصل درخشش لازم را نداشت. اخبار خوب را ادامه دهید حامد لاک شوت می زند با مجله خبری آرادهمراه باشید.

اخراج حامد لاک

یحیی آخرین هادی را زد. آیا شانس واقعاً اخراج شده است؟

اخراج حامد لاک
حامد لک شلیک می کند، حامد لک پرسپولیس را اخراج می کند

شوت حامد لاک از پرسپولیس

حامد لاک در این فصل آنقدر مردد بود که پرسپولیس بالاخره تصمیم گرفت دروازه بان جدیدی به خدمت بگیرد. اینطور شد که احمد گوهری دروازه بان تیم صنعت نفت آبادان در نیم فصل راهی پرسپولیس شد و پیراهن این تیم را بر تن کرد. از زمانی که گوهری به تیم اضافه شد، حامد لاک بیشتر روی نیمکت نشست و فرصت کمتری برای بازی در ترکیب اصلی داشت. یکی دو بار که فرصت پیدا کرد دوباره با گاف های عجیب و غریب دست به کار شد تا روی نیمکت بنشیند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله اخراج حامد لاک ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، نظرات و محتوای خود، عضو شوید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید میهمان نویسی کلیک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا