تکنولوژی

اختلالات گسترده در توییتر ؛ دسترسی کاربران در سراسر جهان به توییتر قطع شد!

ظاهرا این شبکه اجتماعی محبوب در سراسر جهان از دسترس کاربران خارج شده و از ساعاتی پیش و با بروز اختلالات گسترده در توییتر دچار مشکلاتی شده است.

طبق گزارشات دریافتی تکراتو، این اختلالات توییتر حتی در ایران باعث شده بسیاری از کاربران نتوانند به این شبکه اجتماعی دسترسی پیدا کنند. این قطعی گسترده توییتر از ساعاتی پیش آغاز شد و اکنون توییتر اعلام کرده که در تلاش برای رفع این مشکل است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

بیشتر بخوانید: حساب توییتر ایلان ماسک مسدود شد. جریمه خروج از معامله؟

اختلال گسترده در توییتر

توییتر امروز یک قطعی بزرگ را تجربه کرد و بسیاری از کاربران در حال حاضر هنگام بازدید از این سرویس با خطای «ظرفیت بیش از حد» یا «این صفحه مشکل دارد» مواجه هستند. این در وب، موبایل و حتی اپلیکیشن TweetDeck گزارش شده است.

اختلال گسترده توییتر؛  دسترسی کاربران سراسر جهان به توییتر قطع شده است!

با وجود گزارش‌های متعدد مبنی بر مشکلات دسترسی به توییتر، صفحه وضعیت این شبکه اجتماعی ادعا می‌کند که تمامی سیستم‌عامل‌های این سرویس فعال هستند. این به این دلیل است که حتی اگر دامنه اصلی Twitter.com بارگیری شود، سرویس توییت در دسترس نیست.

گزارش ها در ایران نیز حاکی از آن است که دسترسی به توییتر در کشورمان با مشکل مواجه است و مردم نمی توانند به این سرویس دسترسی پیدا کنند. البته به نظر می رسد که مشکلات به تدریج در حال حل شدن است.

این بزرگترین قطعی توییتر از زمان مشکلاتش در ماه فوریه است. توییتر دو بار در یک هفته در ماه فوریه از کار افتاد و کاربران در بخش‌هایی از ایالات متحده به دلیل مشکلات فنی قادر به دسترسی به این سرویس نبودند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد مسدود شدن حساب توییتر ایلان ماسک چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکراری اشتراک گذاری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا