فیلم و موزیک

اختلاف ایرج طهماسب و حمید جبلی ؛ کلاه قرمزی برای همیشه منتفی شد؟

نمایش رادیویی در تاریخ شایبه ثبت می شود دعوای ایرج طهماسب و حمید جبلی اتفاقات جالبی افتاد و افتاد، نقطه نظر فرصت خداحافظی حمید جبلی از بازیگری است.

مجید توکلی مشاور ایرج طهماسب در شبکه سینمای خانگی مهمانی در گفت و گو با استودیو هشت به شایعه گفت: شایعه اختلاف ایرج طهماسب و حمید جبلی به گوش می رسد. اخبار خوب را ادامه دهید دعوای حمید جبلی و ایرج طهماسب با مجله خبری آرادهمراه باشید.

دعوای ایرج طهماسب و حمید جبلی

حمید جبلی مهمان است

دعوای ایرج طهماسب و حمید جبلی
مهمان حمید جبلی دعوای ایرج طهماسب و حمید جبلی

دعوای ایرج طهماسب و حمید جبلی

در حالی که شایعه اختلاف او با ایرج طهماسب به دلیل عدم حضور حمید جبلی مهمانی مطرح شده بود، مجید توکلی مشاور این سریال در شبکه سینمای خانگی تاکید کرد که این دو هنرمند پیشکسوت که سال ها با هم دوست هستند ناراحت نیستند. و تنها دلیل عدم همکاری آنها تصمیم جبلی برای بازنشستگی از سینما، تلویزیون و تئاتر بود.

وی در پاسخ به غیبت جبلی گفت: تا جایی که من می دانم آقای جبلی دیگر کار نمی کند. تحت هیچ شرایطی کار نخواهد کرد. حالا نمی خواستند این را علنی اعلام کنند، اما از صحبت هایشان فهمیدم که فعلاً نمی خواهند در تلویزیون، شبکه خانگی، تئاتر و … کار کنند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله دعوای ایرج طهماسب و حمید جبلی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا