فیلم و موزیک

اخبار جشنواره ونیز 2022 : محسن تنابنده بهترین بازیگر بخش افق ها شد

محسن ثنابنده با بازی در فیلمی درباره جنگ جهانی سوم بهترین بازیگر مرد در بخش افق بلند شد با اخبار جشنواره فیلم ونیز 2022 (دوره هفتاد و نهم) در مقاله جدید مجله خبری آرادبا ما همراه باشید.

امروز شنبه 11 سپتامبر است مراسم اختتامیه فرش قرمز هفتاد و نهمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز برگزار شد. محسن ثنابنده در این جشنواره با فیلم جنگ جهانی سوم به کارگردانی هومان سیدی برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در بخش افق جشنواره فیلم ونیز شد.

محسن ثنابنده جایزه بهترین بازیگر مرد در بخش افق را از آن خود کرد.

اخبار جشنواره فیلم ونیز 2022

محسن ثنابنده جایزه بهترین بازیگر مرد در بخش افق را از آن خود کرد.

هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم ونیز از 31 آگوست با نمایش فیلم «برف» ساخته نوآ بامبک کارگردان آغاز شد. در این دوره از جشنواره کاترین دونو بازیگر و پل شریدر این کارگردان مشهور جهانی جایزه «شیر طلایی» را دریافت کرد.

محسن ثنابنده بهترین بازیگر نقش اول مرد در بخش افق ونیز است

رئیس هیئت داوران این دوره از جشنواره جولیان مور بازیگر برنده جایزه اسکار در روز اول جشنواره مور درباره حضورش در این جشنواره و تجربه داوری اش گفت:

حضور در اینجا برای من افتخاری باورنکردنی و باورنکردنی است. وقتی برای اولین بار پا به ونیز گذاشتم، بازیگر سریال های سطح پایین بودم و انتظار نداشتم روزی اینجا در میان اعضای هیئت داوران باشم.

لیلا خاتمی بازیگر ایرانی نیز یکی از هیئت داوران این جشنواره بود. محسن ثنابنده در این جشنواره با فیلم جنگ جهانی سوم به کارگردانی هومان سیدی برنده جایزه بهترین بازیگر مرد در بخش افق جشنواره فیلم ونیز شد.

ویدئوی تشویقی 7 دقیقه ای فیلم جنگ جهانی سوم را ببینید:

اخبار مرتبط:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا