فیلم و موزیک

احسان قدبیگی شهید سانحه واحد تحقیقاتی وزارت دفاع پارچین کیست؟

در پی این حادثه واحد تجسس در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تشکیل شد. شهادت احسان کدبیگی هر دو کارمند مجتمع مجروح شدند.

شامگاه 4 خرداد 1401 بر اثر تصادف در یکی از واحدهای تحقیقاتی وزارت دفاع در منطقه پارچین، مهندس احسان گادبیگی کشته و یکی دیگر از همکاران مجروح شد. اخبار خوب را ادامه دهید احسان قادبیگی وزارت اطلاعات با مجله خبری آرادهمراه باشید.

شهادت احسان کدبیگی

شهادت احسان کدبیگی
شهید احسان قدمبیگی، احسان قدمبیگی وزارت اطلاعات

بیوگرافی احسان قدمبیگی

علل سقوط هواپیما در حال حاضر در دست بررسی است. شهید والامقام مهندس احسان قدمبیگی از نخبگان استان مرکزی است. تشییع و تشییع پیکر مطهر وی با تدابیر و دستورات ستاد ولی عهد استان مرکزی انجام شد.

مادر شهید قدمبیگی که نمی توانست صحبت کند در حاشیه مراسم تشییع پیکر این شهید در مسجد مقدس اراک به مردم و خبرنگاران گفت: پسرم عاشق خدمت به مردم بود، به مردمش عشق می ورزید و اهل ایمان بود. خادم MO شد، قصد شهادت داشت، فرزندم کمتر از یک سال است که ازدواج نکرده است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله شهادت احسان کدبیگی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا