فیلم و موزیک

احتمال معرفی بخش داستانی بازی Modern Warfare 2 جدید در ماه خرداد

در گزارش اخیر، تام هندرسون اعلام کرد که بازی جدید Call of Duty: Modern Warfare 2 در ماه ژوئن به طور کامل عرضه خواهد شد.

شایعات مختلفی در مورد Call of Duty: Modern Warfare 2 وجود دارد که البته مخاطبان همیشه به زمان و نحوه افشای کامل بازی توجه بیشتری دارند. اکتیویژن به طور رسمی زمان معرفی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را اعلام نکرده است، اما تام هندرسون او اخیرا گزارشی را در Exputer منتشر کرده است که در آن از عرضه بازی در ماه آینده خبر داده است.

او مدعی است که بازی جدید CoD: Modern Warfare 2 در ماه ژوئن ارائه خواهد شد. در پی این گزارش، یکی از کاربران توییتر به نام TheGhostOfHope گفت که در تاریخ 12 ژوئن (2 خرداد) شاهد معرفی بخش مدرن برای کمپین Warfare 2 خواهیم بود. تام هندرسون در ادامه گزارش خود اعلام کرد که مانند چند دافی کالاف قبلی، ابتدا شاهد معرفی کمپین یا خط داستانی آن هستیم.

تریلر کامل تری از این کمپین در تاریخ دیگری در ماه ژوئن در دسترس خواهد بود. منابع هندرسون گفتند که ارائه بازی “همزمان با E3” بود. بنابراین، احتمالاً ارائه اولیه در 12 ژوئن انجام می شود و در 19 ژوئن که Summer Game Fest برگزار می شود، ارائه مفصلی از بازی جدید Modern Warfare 2 از جف کلی بیایید باشیم

در نهایت اعلام شد که Infinity Ward، سازنده بازی Call of Duty: Modern Warfare 2، قسمت چندنفره بازی را در ماه آگوست (اواخر مرداد / اواسط شهریور) به نمایش خواهد گذاشت. خبرها حاکی از آن است که بازی Call of Duty: Warzone 2 نیز در هفته های اول نسخه مدرن Warfare 2 در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید Infinity Ward و Activision چه زمانی بازی جدید خود را ارائه خواهند کرد.

نظر شما در مورد کاربران آراد نیوز چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا