فیلم و موزیک

احتمال غیر فعال شدن BioWare Point توسط EA

به نظر می رسد الکترونیک آرتز قصد دارد به عمر BioWare Points پایان دهد.

Electronic Arts به دلیل روش های بحث برانگیز کسب درآمد مورد انتقاد قرار گرفته است که یکی از آنها بر روی نکات BioWare متمرکز شده است. این امتیازها در واقع برای خرید بسته های اضافی سری Mass Effect و Dragon Age در فروشگاه Origin استفاده می شود که روش پیچیده ای است. بازیکنان ابتدا باید چندین بسته 800 امتیازی برای خرید یک بسته Point BioWare خریداری کنند، که می تواند منجر به بلااستفاده شدن بسیاری از امتیازها شود.

علاوه بر این، فروش این نقاط به ندرت با تخفیف همراه بود. با این حال، به نظر می رسد EA قصد دارد BioWare Points را غیرفعال کند. یکی از کاربران Reddit اخیراً گزارش داده است که EA ایمیلی را برای او ارسال کرده است مبنی بر اینکه BioWare Point دیگر از 19 اکتبر 1401 (11 اکتبر 2022) در Origin در دسترس نخواهد بود. البته بازیکنان می‌توانند بسته‌های الحاقی رایگان برای Dragon Age: Origins، Dragon Age 2، Mass Effect 2 و Mass Effect 3 بعد از تاریخ ذکر شده دریافت کنند.

یک شخصیت زن که در بازی Mass Effect Legendary Edition با دشمنان کیهانی مبارزه می کند

با این حال، محتوای افزونه Mass Effect 3 Multiplayer Pack شامل این موضوع نخواهد شد و ارزهایی مانند کریستال و پلاتینیوم برای بازی های دیگر در دسترس خواهند بود. کسانی که دارای BioWare Points هستند می توانند از آنها برای خرید DLC و محتوای چندنفره برای Mass Effect 3 استفاده کنند. با این حال، این بازیکنان باید محتوای افزودنی چند نفره Mass Effect 3 را با اعتبار حساب خود پس از تاریخ مشخص شده دریافت کنند.

همچنین کسانی که قبلاً با BioWare Points مطالبی را خریداری کرده اند در آینده به آن دسترسی خواهند داشت. اگرچه Electronic Arts هنوز این موضوع را به طور رسمی اعلام نکرده است، بازیکنان اکنون می توانند بسته های الحاقی Mass Effect 3، Citadel، Omega، و Leviathan و Mass Effect 2 Lair of the Shadow Broker، Kasumi، Stolen Memory، Overlord و Arrival را دریافت کنند. رایگان. بنابراین بازیکنانی که هنوز فرصت تجربه محتوای اضافی مجموعه Mass Effect و Dragon Age را نداشته اند، می توانند آن را از فروشگاه Origin تهیه کنند.

در نهایت می توانید نظر خود را در مورد این خبر با تیم آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا