فیلم و موزیک

احتمال عدم انتشار دنباله Star Wars Jedi: Fallen Order برای نسل ۸

جف گراب، گزارش‌گر و گزارشگر بازی‌های ویدیویی معروف، می‌گوید که دنباله‌ی Star Wars Jedi: Fallen Order برای کنسول‌های نسل هشتم در دسترس نخواهد بود.

بیش از دو سال از انتشار بازی معروف Star Wars Jedi: Fallen Order می گذرد از Rispaun Entertainment گذشت و اکنون احتمالاً حدود یک ماه تا ارائه رسمی دنباله باقی مانده است. در جدیدترین اخبار مربوط به این بازی، یکی از منابع آگاه گفت که این بازی یک دنباله است Fallen Order فقط برای نسل نهم عرضه خواهد شد.

طبق بیانیه ادعا جف برگشتظاهراً یک گزارشگر و گزارشگر معروف دنباله مورد انتظار Jedi: Fallen Order است برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 5 و سری ایکس باکس ایکس | سری Xbox S منتشر شد.در واقع به نظر می رسد که کاربران این کنسول PS4 و Xbox One از فرصت تجربه این بازی محروم خواهند شد.

ممکن است برخی از طرفداران از شنیدن این خبر ناامید شوند. به خصوص هنگام خرید PS5 و Xbox Series، کنسول X/S برای بسیاری از علاقه مندان سخت شده است. اما از طرفی می توان گفت تمرکز بر روی نسل 9 شاید خبر خوبی برای کیفیت نهایی بازی باشد. زیرا در این صورت توسعه‌دهندگان دیگر با محدودیت‌های سخت‌افزاری نسل قبلی مواجه نخواهند شد و این امر آنها را برای اطمینان از بهترین اثر ممکن باز می‌گذارد.

نمایی از Jedi Star Wars: The Fallen Order.

مطمئناً هیچ یک از طرفداران نمی خواهند مشکلاتی که برای بازی هایی مانند Cyberpunk 2077 به وجود می آید، به طور ناگهانی با دنباله Star Wars Jedi: Fallen Order مواجه شود. بنابراین علیرغم اینکه بخش قابل توجهی از کاربران به کنسول های نسل جدید دسترسی ندارند، این تصمیم را می توان برای علاقه مندان به بازی های جنگ ستارگان مثبت توصیف کرد.

جف گراب در جای دیگر گفت که این بازی احتمالاً در جنگ ستارگان خواهد بود آشکار خواهد شد. البته هنوز هیچ برنامه رسمی برای شرکت در این مسابقه وجود ندارد هیچ بازی Fallen Order یا بازی دیگری برای این رویداد اعلام نشده است.

در نهایت، نظرات خود را با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا