فیلم و موزیک

احتمال شروع عرضه‌ی پردازنده‌های AMD Ryzen 7000 از اواخر شهریور

یک نمایش اسلاید در حین ارائه توسط یکی از کارمندان AMD در فروشگاهی در چین ظاهراً تاریخ دقیق عرضه پردازنده های جدید Ryzen 7000 را نشان می دهد.

طبق آخرین اخبار سخت افزاری و فناوری، تاریخ عرضه پردازنده های AMD Ryzen 7000 ممکن است از طریق یک ارائه تبلیغاتی در چین فاش شده باشد. مردی که نماینده AMD در یک کنفرانس تبلیغاتی در یک فروشگاه چینی بود، اسلایدی را فاش کرد که به نظر می‌رسد تاریخ دقیق عرضه پردازنده‌های جدید AMD و پلتفرم AM5 را در 15 سپتامبر (24 سپتامبر) نشان می‌دهد.

لازم به ذکر است که پردازنده های سری Ryzen 7000 AMD بیش از یک ماه قبل از نسل جدید تراشه های گرافیکی Radeon 7000 عرضه خواهند شد تا مصرف کنندگان فرصت کافی برای ارتقاء تمامی اجزای سیستم خود به نسل جدید محصولات AMD داشته باشند. لذت بردن.

اسلاید تبلیغاتی AMD برای معرفی پردازنده های جدید Raizen

پردازنده‌های AMD Ryzen 5000 با معماری Zen3 در نوامبر 2020، یک ماه قبل از پردازنده‌های گرافیکی Radeon 6000 مبتنی بر معماری RDNA2 معرفی شدند. بنابراین به نظر می رسد که نسل جدید تراشه های Ryzen نیز مسیر مشابهی را طی می کند.

پردازنده های جدید رایزن به یک سوکت جدید AMD به نام LGA1178 یا AM5 نیاز دارند. مادربردهای X670 و B650 تنها با فناوری حافظه DDR5 سازگار هستند و علاوه بر آن از استاندارد حافظه ذخیره سازی PCIe Gen5 نیز پشتیبانی می کنند. البته در سری X670E این قابلیت برای پردازنده گرافیکی نیز در نظر گرفته شده است.

در نهایت، نظرات خود را با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا