فیلم و موزیک

احتمال خرید شرکت یوبیسافت توسط خانواده گیلمو

اعضای خانواده Yves Gilmo، یکی از بنیانگذاران Ubisoft در سال 1986 و مدیر عامل فعلی این شرکت، ممکن است تصمیم بگیرند که مالکیت کامل Ubisoft را با مشارکت یک سرمایه گذار خصوصی در اختیار بگیرند.

به گفته Seeking Alpha، خانواده گیلمو به عنوان بنیانگذاران فرانسوی یوبی سافت، مایل به حفظ کنترل این شرکت هستند. یوبی سافت در سال 1986 توسط پنج برادر از خانواده گیلمو تاسیس شد. ایو گیلمو، مدیرعامل فعلی این شرکت، عضوی از خانواده ای است که چندین دهه یوبی سافت را اداره می کند.

خانواده گیلمو اکنون حدود 16 درصد از یوبی سافت و 22 درصد از سهامداران این شرکت را در اختیار دارند. خبر تلاش احتمالی خانواده گیلمو برای تصاحب این شرکت یک هفته پس از آن منتشر می شود که بلومبرگ اعلام کرد که چندین شرکت بزرگ آماده خرید ناشران آثاری مانند سری Assassin’s Creed هستند. منتشر می شود. ایو گیلمو در یک کنفرانس خبری گفت: “یوبی سافت با توجه به استعداد، دارایی ها و مجموعه بزرگی از آدرس های IP اصلی می تواند مستقل باقی بماند.”

مدیر اجرایی Ubisoft

از جمله شرکت هایی که به عنوان خریداران بالقوه یوبی سافت ظاهر شده اند، بلک استون است که به روش های مختلف در Epic Games، AppLovin و Google سرمایه گذاری می کند. پس از گمانه زنی ها مبنی بر خرید یوبی سافت در ماه های اخیر، ارزش سهام این شرکت به شدت افزایش یافته است. ظاهرا چندین شرکت سهامی خاص، از جمله Blackstone Inc. و KKR & Co بر اساس منابع خود Ubisoft را در نظر می گیرند.

یوبی سافت یکی از بزرگترین ناشران بازی های ویدیویی (غیر اختصاصی / غیر اختصاصی) در جهان است که شامل برندهای بزرگی مانند سری Far Cry و سری Rainbow Six می شود. این شرکت فرانسوی در ماه‌های اخیر و به دنبال روند رو به رشد ادغام شرکت‌های بازی، موضوع گمانه‌زنی‌های زیادی بوده است.

در نهایت می توانید نظر خود را با آراد نیوز و سایر کاربران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا