تکنولوژی

احتمال خروج کارکنان توئیتر پیش از نهایی شدن قرارداد با ایلان ماسک

توییتر به ایلان ماسک در مورد خروج احتمالی کارمندانش و همچنین مشکلات استخدام کارکنان جدید قبل از نهایی شدن قرارداد فروش هشدار داد. این شبکه اجتماعی اعلام کرد که ممکن است کارمندان اصلی این شرکت پس از نهایی شدن قرارداد فروش این پلتفرم به ایلان ماسک، شرکت را ترک کنند و پس از آن برای استخدام نیروی جدید مشکلاتی به وجود بیاید. همچنین ممکن است مشکلاتی برای حفظ تبلیغ کنندگان در شبکه اجتماعی وجود داشته باشد.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری آراد نیوزو به نقل از توییتر در پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار، این شبکه اجتماعی احتمالا قبل از انعقاد قرارداد فروش در معرض خطرات زیادی قرار خواهد گرفت که تاثیرات منفی بر تجارت این شرکت خواهد داشت. ، روابط مالی و عملیاتی.

یکی از مهم ترین محدودیت های ایجاد شده پس از عقد قرارداد، حفظ آگهی دهندگان در این بستر و عدم توانایی در جذب و حفظ کارکنان مهم است. از طرفی استخدام کارمندان جدید و کاهش بهره وری نیز به دلیل بی اعتمادی اتفاق خواهد افتاد. ماسک در مورد ترک کارمندان توییتر به خبرنگاران گفت: «این یک چیز بسیار مثبت است. وی همچنین گفت که هدف اصلی از خرید توییتر داشتن یک سرویس جامع است که اکثریت آمریکایی ها در آن حضور دارند. تعداد کاربران فعال روزانه توییتر در ایالات متحده حدود 39.6 میلیون نفر است. اما تعداد کاربران فعال این شبکه اجتماعی در جهان حدود 189.4 میلیون نفر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا