فیلم و موزیک

احتمال حذف ایران از جام جهانی ؛ واکنش جدید فیفا به موضوع حذف ایران از جام جهانی

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) بار دیگر احتمال حذف ایران از جام جهانی و جایگزینی تیم حذف شده ایتالیا را رد کرد.

جان اینفانتینو رئیس فیفا در تازه ترین واکنش خود از احتمال حذف ایران از جام جهانی و جایگزینی ایتالیا صحبت کرد. اخبار خوب را ادامه دهید فرصت حذف فوتبال ایران از جام جهانی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

فرصت حذف ایران از جام جهانی

واکنش جدید فیفا به حذف ایران از جام جهانی

فرصت حذف ایران از جام جهانی
حذف ایران از جام جهانی، احتمال حذف تیم ملی ایران

فرصت حذف تیم ملی ایران

برخی گزارش‌ها حاکی از آن است که ایتالیا ممکن است بتواند در قطر بازی کند، اگرچه نتوانست به جام جهانی راه پیدا کند. در واقع زمزمه هایی مبنی بر حذف ایران به دلیل غیبت بانوان در دیدار مقابل لبنان شنیده می شد. با این حال، امیدهای هواداران ایتالیایی دیری نپایید، زیرا اولینا کریستیلین، عضو اجرایی فیفا خیلی زود احتمال حذف ایران از جام جهانی و جایگزینی ایتالیا را رد کرد. در همین راستا رئیس فیفا بار دیگر به این شایعه پاسخ داد.

بیشتر بخوانید:

ایتالیا تقریبا همیشه در این مسابقات حضور دارد و کشورهای دیگر نیز تمایل دارند در این مسابقات شرکت کنند. امید دادن به کشورهای دیگر بسیار مهم است. من به آنچه در کودکی تجربه کردم فکر می کنم و حیف است که بچه های دیگر امروز نمی توانند آن را انجام دهند. در این دنیای تقسیم شده، مهم است که شانس بیشتری برای متحد شدن و ورزش کردن با هم داشته باشیم. آنها در بهترین لیگ ها بازی می کنند و بقیه حذف می شوند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله فرصت حذف ایران از جام جهانی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، نظرات و محتوای خود، عضو شوید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید میهمان نویسی کلیک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا