فیلم و موزیک

احتمال جریان داشتن بخشی از بازی Assassin’s Creed: Infinity در ژاپن

جف گراب اعلام کرده است که ژاپن احتمالا میزبان رویدادهای یکی از نسخه های آینده بازی Assassin’s Creed و احتمالاً یکی از محیط های Infinity خواهد بود.

اخیرا و در جریان اخبار اخیر بازی، جف گراب که یکی از روزنامه نگاران قابل اعتماد در صنعت بازی محسوب می شود، به ساخت نسخه جدیدی از بازی Assassin’s Creed با تمرکز بر ژاپن اشاره کرد. گراب در بیانیه خود خاطرنشان کرد که هنوز نمی‌داند که آیا این بازی به عنوان بخشی از محتوای Assassin’s Creed: Infinity ساخته و منتشر می‌شود یا اینکه کاملاً مستقل در دسترس خواهد بود. گراب در سخنرانی خود گفت:

“این قسمت از سری Assassin’s Creed که بعد از بقیه (بازی Assassin’s Creed: Rift و بازی Assassin’s Creed: Infinity) منتشر می شود که البته می تواند بخشی از محتوای بازی Assassin’s Creed: Infinity باشد. به دیگر نسخه‌های سریال‌هایی که سبک RPG دارند (مانند Origin، Addis و Valhalla) بسیار شبیه هستند و در ژاپن پخش خواهند شد.»

نکته مورد توجه از صحبت های گراب انتشار نسخه جدیدی از سری Assassin’s Creed پس از Assassin’s Creed: Infinity است. اثری که به آن بازی با پشتیبانی طولانی مدت می گویند که چندین داستان و روایت مختلف را در یک پلتفرم مطلق به نام AC: Infinity در اختیار گیمرها قرار می دهد.

لازم به ذکر است که Ubisoft آینده بازی Assassin’s Creed را در برنامه پیش رو Ubisoft Forward که در ماه سپتامبر برگزار می شود، فاش خواهد کرد. طبق آخرین شایعات، بازی بعدی این سری Assassin’s Creed: Rift نام خواهد داشت که تمرکز زیادی روی مخفی کاری در مناطق شهری با محیط کوچکتر خواهد داشت و احتمالا تمرکز این بازی بر روی شخصیت Basim خواهد بود. که در Assassin’s Creed Valhalla با او آشنا شدیم. و اتفاقات این بازی در شهر بغداد رخ می دهد.

شما چی فکر میکنید؟ آیا برای قسمت جدیدی از سری Assassin’s Creed با محوریت ژاپن هیجان‌زده هستید؟ نظر خود را در مورد آراد نیوز بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا