فیلم و موزیک

احتمال اضافه شدن God of War به بازی های رایگان پلی استیشن پلاس

رسانه های اسپانیایی می گویند God of War یکی از بازی های رایگان برای پلی استیشن پلاس در ژوئن 2022 خواهد بود.

با نزدیک شدن به پایان ماه، شایعاتی در مورد بازی های رایگان ماه آینده به گوش می رسد. اخیراً یکی از کاربران ResetEra به نام modiz متوجه چیز جالبی در وب سایت اسپانیایی Areajugones شده است.

این وب سایت اسپانیایی ادعا می کند که از سه بازی رایگان برای پلی استیشن پلاس در ژوئن 2022 مطلع است و مهم ترین بازی God of War محصول سال 2018 استودیو سانتا مونیکا است. در واقع، به نظر می رسد که همه مشترکین پلی استیشن پلاس تا چند روز دیگر به God of War و همچنین از Naruto تا Boruto: Shinobi Striker و Nikelodeon All-Star Brawl دسترسی رایگان خواهند داشت. در ضمن این نکته را هم ذکر کنم که کاربران پلی استیشن 5 قبلاً از طریق مجموعه پلی استیشن به God of War دسترسی داشتند.

حال اگر دیدیم این بازی برای پلی استیشن پلاس رایگان است، به این معنی است که کاربران پلی استیشن 4 نیز با انتخاب رایگان مراسم جوایز گیمینگ با عضویت در پلی استیشن پلاس، بهترین بازی سال 2018 را تجربه خواهند کرد. دو یا سه بازی رایگانی که در ابتدای هر ماه برای همه مشترکین پلاس (Essential، Extra و Premium / Deluxe) در دسترس است، پس از اضافه شدن به حساب کاربری، به هیچ وجه از حساب کاربر حذف نمی شوند. بنابراین، اگر آنها را در زمان مشخص شده به حساب خود اضافه کنید، می توانید به راحتی بازی ها را در هر زمانی که مشترک شوید شروع کنید. نه اینکه روزی بازی از کار بیفتد و دیگر به آن دسترسی نداشته باشید.

با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید که آیا شایعات صحت دارند یا خیر. نظر شما در مورد کاربران آراد نیوز چیست؟ آیا God of War را به صورت رایگان می بینیم و سپس تاریخ انتشار God of War: Ragnarok را در آینده ای نزدیک اعلام می کنیم؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا