فیلم و موزیک

احتمال اضافه شدن نقشه‌ های قدیمی سری هیلو به بازی Halo Infinite

طبق مصاحبه اخیر جوزف استاتن، به نظر می رسد که برنامه های قدیمی سری هیلو در آینده به بخش چند نفره Halo Infinite راه پیدا خواهد کرد.

هفته گذشته شاهد انتشار فصل دوم قسمت چندنفره Halo Infinite بودیم، اما به گفته سازندگان، شروع این فصل آنطور که برنامه ریزی شده بود پیش نرفت. بسیاری از بازیکنان به کندی انتشار محتوای جدید برای آخرین نسخه هیلو اعتراض دارند. با این حال، به نظر می رسد که تیم بازی سازی Halo Infinite در استودیوی 343 Industrial برنامه های زیادی برای جلب رضایت و حمایت طرفداران این سری از شوترها دارد.

در مصاحبه اخیر با Kinda Funny، جوزف استاتن، مدیر خلاق Halo Infinite، به نظر می‌رسد برنامه‌هایی را برای نسخه چندنفره نسخه‌های قدیمی‌تر سری آینده هیلو در Hilo Infinite تشریح کرده است. در واقع، استاتن ابتدا وقتی از او در مورد اضافه کردن این پلن های قدیمی به Halo Infinite پرسیده شد، لبخند زد و سپس آن را ایده خوبی توصیف کرد. او ادامه داد:

“چون من نمی توانم در مورد برخی چیزها صحبت کنم، اما می توانم در مورد چیزهای دیگر صحبت کنم. تعدادی کارت عالی در سری هیلو وجود دارد. من فکر می کنم همه ما در این مورد علاقه شخصی داریم. نگهبان، [Blood] Gulch and The Pit، تعداد زیادی کارت [در سری] بزرگان وجود دارد. فکر می کنم بازی با این کارت ها عالی است، درست است؟ “من آن را سرگرم کننده می دانم.”

با شروع فصل دوم Halo Infinite دو کارت جدید به بازیکنان داده شد. با این حال، به نظر می رسد اضافه کردن کارت های کلاسیک هیلو راهی عالی برای راضی نگه داشتن بازیکنان باشد.

در نهایت می توانید نظرات خود را در مورد این خبر با آراد نیوز و دیگران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا