فیلم و موزیک

احتمالا بازی Iron Man شرکت EA هنوز در مراحل بسیار ابتدایی توسعه قرار دارد

طبق گزارش‌های اخیر، بازی مرد آهنی EA هنوز در مراحل اولیه تولید قرار دارد.

پس از انتشار شایعاتی مبنی بر اینکه الکترونیک آرتز در حال کار بر روی یک بازی جهان باز تک نفره با محوریت Black Panther است، جف گراب گفت که این شرکت می خواهد بازی دیگری با محوریت ابرقهرمانان دنیای مارول توسعه دهد. سپس تام هندرسون اعلام کرد که طبق شنیده ها، بازی جدیدی بر اساس مرد آهنی در دست ساخت است. اما هندرسون توضیح داد که هنوز مطمئن نیست.

در همین حال، در ماه ژوئن، نیک بیکر پادکست XboxEra در مورد یک بازی مارول صحبت می کند که ظاهرا EA در حال توسعه آن است. بیکر در آن زمان از ارائه سرنخ‌های بیشتر خودداری کرد، اما اخیراً گفته بود که این بازی حول محور Iron Man ساخته خواهد شد. او ادعا میکند:

“مرد آهنی پروژه ای است که من در مورد آن شنیدم. قبل از اینکه به Iron Man اشاره کنم، اطلاعاتم را به جف گراب گفتم که EA روی یک بازی Iron Man کار می کند. تام هندرسون هم همین را شنیده بود. او فقط مطمئن نبود. بخشی از دلیلی که من هرگز به بازی Iron Man اشاره نکردم این بود که در مراحل اولیه توسعه بود. در واقع، آنقدر در مراحل اولیه است که ممکن است بازی هرگز اتفاق نیفتد. این نشان می دهد که بازی چقدر زود در حال توسعه است.”

مرد آهنی

بیکر که صحت و نادرستی ادعاهایش ثابت شده است، ادامه داد: “هیچ کس بیشتر از من درباره پتانسیل یک بازی مرد آهنی هیجان زده نیست، اما من سعی می کنم خیلی هیجان زده نشوم.” زیرا به من گفته شده است که مراحل توسعه چقدر ابتدایی است. منبع من گفت که بازی در مراحل اولیه توسعه است. بنابراین هنوز ممکن است که بازی Iron Man توسط EA ساخته نشود. اما بله، من آن را به جف نشان دادم و هندرسون آن را تایید کرد. او گفت که آن را شنیده است، اما مطمئن نیست.»

جای تعجب نیست که بازی Iron Man توسط Electronic Arts ساخته شده است. به عنوان مثال، این توسعه دهنده می تواند از مکانیک های گیم پلی Anthem مانند مکانیک مبارزه و پرواز آن برای بازی Iron Man استفاده کند. با این حال، مثل همیشه، تنها زمان مشخص خواهد کرد که این شایعات درست یا نادرست هستند.

پلنگ سیاه

همچنین شایعه شده است که پروژه Black Panther در استودیوی جدید EA در سیاتل در حال توسعه است که توسط آن اداره خواهد شد. کوین استیونز، معاون سابق تولید استودیوی بازیسازی Monolith پاسخ می دهد؛ شخصی که روی توسعه بازی های Middle-Earth: Shadow of Mordor و Shadow of War کار کرده است.

طبق گزارش ها، به نظر می رسد که یک بازی جدید Black Panther نیز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. داستان این بازی احتمالا پس از مرگ Black Panther روایت خواهد شد، جایی که بازیکنان باید کنترل قهرمان جوانی را در دست بگیرند که قصد دارد خود را به عنوان Black Panther بعدی معرفی کند.

در نهایت، می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی و هرگونه شایعه تایید نشده با تیم آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا