ساختمان

اجلاس سازندگان و طراحان از فردا در مشهد برگزار می‌شود – مجله آراد

نشست سازندگان و طراحان مشهد از فردا 7 شهریور ماه به مدت دو روز به همت مجتمع رسانه ای مجله خبری آراددر مرکز برج سفید برگزار می شود.

به گزارش مجله خبری آراد، این نشست با حضور اساتید دانشگاه، معماران، سازندگان به همراه مدیران شهری برگزار می شود و در خصوص موضوعات هویت و کمپین شهری، ساخت و ساز ایمن، شهر ایمن و شهر پایدار تبادل نظر می شود.

همچنین در نشست سازندگان و طراحان مشهد، پنل های تخصصی با حضور اساتید دانشگاه، معماران و سازندگان برجسته تهران و مشهد برگزار می شود.

یکی از این پنل ها به بررسی تجربیات معماران برجسته تهران و پروژه های آنها اختصاص دارد. در این پنل، آنها چالش ها و درس های آموخته شده از طراحی تا اجرا را مورد بحث قرار می دهند. هومان بالازاده، رضا ایلخانی، علی نعمتی، مهران خوشرو، نوید امانی و مهدی کامبوزیا سخنرانان این پنل هستند.

در بخشی دیگر از این نشست، ادارات برجسته مشهد به ارائه پروژه های خود می پردازند. سخنرانان این پنل افشین خسرویان، آرش حیدریان، مزدا نوبری، حسین ابراهیم زاده، محسن تاج الدین و امیررضا اسفهابدی هستند.

از دیگر بخش‌های این نشست، پنل کارشناسی برترین سازندگان تهران است. در این قسمت سیدحمید صحیح نسب، معمار و سازنده پروژه های پیشرو، عباس گلوی، سازنده اصلی منطقه 1، علی مراد فولادوند، مدیر عامل شرکت دانک تجربیات خود را با شرکت کنندگان به اشتراک می گذارند.

هم افزایی فعالان عرصه ساخت و ساز به ویژه بین معماران و سازندگان، ارتقای سیما و منظر شهری، امنیت و معماری پایدار از جمله اهداف برگزارکنندگان این نشست است.

تاکنون 2000 طراح و سازنده برای شرکت در این نشست دو روزه ثبت نام کرده اند.

نمایشگاه برترین آثار طراحی در مشهد و نمایشگاه تجهیزات استاندارد مصالح ساختمانی از بخش‌های جانبی اجلاس سران طراحان و سازندگان در مشهد است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا