تکنولوژی

اجرای برنامه های اندرویدی در ویندوز ۱۱ در دسترس کاربران قرار گرفت

ویندوز 11 مایکروسافت آخرین نسخه از سیستم عامل ردموند است که با تغییرات جذاب و شگفت انگیزی همراه شده است. یکی از قابلیت هایی که همیشه در این سیستم عامل جدید بسیار مورد توجه قرار گرفته است، قابلیت اجرای برنامه های اندروید در ویندوز 11 بود که اکنون به صورت کامل در اختیار کاربران قرار گرفته است. با ترنجی همراه باشید

اجرای برنامه های اندروید در ویندوز 11 در دسترس کاربران قرار گرفت

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های جدید ویندوز 11، امکان اجرای برنامه های اندروید است. با این حال، این ویژگی بلافاصله در زمان راه اندازی در دسترس نبود. مایکروسافت نسخه پیش نمایشی را بین فوریه و می امسال منتشر کرد که در برخی کشورها از جمله کانادا و ایالات متحده در دسترس بود. این شرکت اعلام کرد که با انتشار به‌روزرسانی 22H2 ویندوز 11، این ویژگی اکنون در 21 منطقه جدید در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

این آپدیت جدید نصب بیش از 20000 اپلیکیشن اندروید را بر روی کامپیوترهایی که سخت افزار لازم برای اجرای آن ها را دارند امکان پذیر می کند. با وجود اینکه مدت هاست راه حل هایی برای نصب اپلیکیشن های اندروید بر روی ویندوز (مانند شبیه سازها) وجود دارد، اما انتشار رسمی این قابلیت کار را برای کاربران بسیار آسان می کند.

برنامه های اندروید را در ویندوز 11 اجرا کنید

از سوی دیگر، اپلیکیشن های اندروید برای ویندوز 11 هم اکنون در 31 کشور در دسترس هستند. نصب اپ استور آمازون، پلتفرمی که کاربران ویندوز 11 از طریق آن می توانند برنامه های اندروید را دانلود کنند، تنها کاری است که برای شروع کار باید انجام دهید. کافیست نام این برنامه را در مایکروسافت استور جستجو کرده و نصب کنید.

سپس مشخصات سیستم ویندوز شما برای اجرای برنامه های اندروید بررسی می شود تا ببینیم آیا به روز رسانی در دسترس است یا خیر. سپس به فروشگاه برنامه آمازون بروید و نمایه خود را با استفاده از یک حساب کاربری موجود وارد کنید یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. اکنون می توانید به راحتی یک برنامه را انتخاب کنید یا آن را بررسی کنید و برنامه های مورد نظر را مستقیماً از فروشگاه مایکروسافت دانلود کنید.

برنامه های اندروید را در ویندوز 11 اجرا کنید

من گزارش میدم GizChinaجالب ترین جنبه این ادغام در سطح سیستم عامل این است که برنامه های اندروید به طور معمول در ویندوز اجرا می شوند. به صورت افقی یا عمودی. همچنین ممکن است بتوان آنها را به نوار وظیفه اضافه کرد. به طوری که می توان تنها با یک کلیک یا ضربه (در دستگاه های صفحه لمسی) به آنها دسترسی داشت.

باید توجه داشته باشید که حتی اگر مکان شما یکی از مکان‌هایی باشد که در اعلامیه رمزی مایکروسافت ذکر شده است، اپ استور آمازون در حال حاضر در دسترس نیست. مایکروسافت اعلام کرده است که در چند هفته آینده در دسترس بودن خود را افزایش خواهد داد. پس تنها کاری که باید انجام دهید این است که صبور باشید. در ضمن توجه به مشخصات مورد نیاز برای سیستم عامل ویندوز 11 و نصب این برنامه امری مهم و ضروری است. نظر شما کاربران مجله آراددر مورد قابلیت اجرای اپلیکیشن های اندروید در ویندوز 11 چیست؟ آیا این ویژگی برای شما مفید خواهد بود؟!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا